1. Według aktualnych zasad w zgromadzeniach religijnych w „strefie żółtej” może uczestniczyć 1 osoba na 4 metry kwadratowe i w „strefie czerwonej” 1 osoba na 7 metrów kwadratowych. Metropolita Przemyski udziela ogólnej dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii osobom przebywających w takich strefach w okresie obowiązywania wspomnianych ograniczeń. Wiernych zachęca się, by korzystali z transmisji Mszy Świętych oraz by trwali na modlitwie osobistej i w gronie rodziny.
  2. Dziś obchodzimy Niedzielę Misyjną. Zebrana taca będzie przesłana na misje. Zainteresowani (przy wejściu do kościoła) mogą zabrać Biuletyn Misyjny. Bóg zapłać za złożone ofiary!
  3. Dziękujemy za składki napływające od Róż Żywego Różańca. W tym roku przeznaczymy je na remont kaplicy św. Andrzeja Boboli.
  4. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy dziś o godz. 16:30 i w dni powszednie o 17:15. W związku z kolejnymi ograniczeniami dzieci pozostaną pod opieką rodziców i nie będą podchodzić do mikrofonu.
  5. Od przyszłej niedzieli aż do odwołania nie będzie wspólnego śpiewu różańca.
  6. W poniedziałek o 18:30 adorację Najśw. Sakramentu poprowadzi Wspólnota Effatha.
  7. We wtorek o 18:00 nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia.
  8. Czytelnie zapisane kartki z wypominkami można złożyć w zakrystii lub wrzucić do skrzynki na prośby nowennowe.
  9. Osoby, które w sobotę 31 października mogą sprzątać bazylikę, prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii. Jest to już ostatnia w tym roku możliwość. Pozostałe osoby będą proszone o wpłacenie pieniędzy. Kolejna zbiórka na sprzątanie przewidziana jest w marcu.
  10. Szczepienie psów przeciwko wściekliźnie odbędzie się w Starej Wsi w sobotę (24 października) od 10:00 do 14:00. Szczegóły na plakatach.
  11. Do końca listopada trwa Powszechny Spis Rolny. Więcej informacji w internecie i na tablicy ogłoszeń.