1. Dziś nieszpory o 16:30.
  2. We wtorek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Uroczysta Msza święta dla osób starszych i chorych sprawowana będzie w Brzozowie o godz. 10:00, a przewodniczył jej będzie archidiecezjalny duszpasterz chorych ks. Marcin Hunia. W naszej bazylice nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia o 18:00. Osoby, których życie zagrożone jest poważnymi chorobami, mogą przyjąć sakrament namaszczenia chorych przed nowenną – o godz. 17:45.
  3. Pielgrzymka do Świętego Krzyża i Chęcin planowana jest na sobotę 2 maja. W czasie wyjazdu będzie można zobaczyć: gołoborze, klasztor i krużganki średniowieczne, muzeum misyjne, kaplicę Św. Krzyża, Skalisty Park, panoramę z wieży widokowej oraz Jaskinię Raj. W autokarze zapewniamy niepowtarzalny nastrój: do tańca i do różańca. Przy zapisie w zakrystii należy wpłacić 130 zł – w tej cenie jest obiad i wszystkie bilety wstępu wraz z przewodnikiem. Prosimy o decyzję do 23 lutego, ponieważ już w tym miesiącu trzeba wykupić bilety.
  4. Siostry Służebniczki zapraszają do swojego klasztoru na przedstawienie pt. „Eucharystia z Siostrą Robertą”, które odbędzie się w niedzielę 16 lutego o godz. 15:30.
  5. Przypominamy, że I Komunia Św. w naszej parafii będzie z reguły w drugą niedzielę maja. Nie będzie możliwe organizowanie ślubów lub innych uroczystości w sobotę przed I Komunią.
  6. By uniknąć nieporozumień między rodzinami, prosimy o umieszczenie tabliczek na grobach nieoznaczonych. Wystarczy podać imię i nazwisko osoby, która jako ostatnia była pochowana w danym miejscu. W celu rozstrzygania ewentualnych sporów warto mieć zdjęcia grobów, którymi się opiekujemy. Zgodnie z prawem groby zaniedbane mogą być na nowo wykorzystane po 20 latach od pogrzebu.
  7. Różaniec święty odśpiewają Róże: *30 Pani Krystyny Błahut, *31 Pani Teresy Bulewicz, *19 Pana Mieczysława Lenia.