1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby bazyliki. Za tydzień – taca kolędowa. Ojcowie jezuici dziękują za życzliwe przyjęcie i  wszelką pomoc w czasie wizyt duszpasterskich. Jeśli ktoś był nieobecny i chciałby przyjąć kolędę w późniejszym terminie, prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub na telefon dyżurny: 502-460-716.
  2. „Wielka tajemnica wiary” to tytuł broszury rozdawanej przy okazji kolędy. Z tyłu kościoła dostępne są wolne egzemplarze dla wszystkich zainteresowanych.
  3. W imieniu kolędników misyjnych dziękujemy za okazane serce wszystkim ofiarodawcom. Na pomoc dzieciom w Mołdawii udało się zebrać 7 522 zł i 5 euro.
  4. Na wspólne kolędowanie przy dźwiękach gitary i liry zapraszamy dziś o 15:30. Spotkanie poprowadzi pan Stanisław Nogaj.
  5. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie opłatkowe dla grup duszpasterskich, łącznie z orkiestrą i radą parafialną. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 14:00.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na sprzątanie bazyliki w roku ubiegłym i bieżącym. Szczególne podziękowanie dla tych, którzy zgodnie z deklaracją osobiście przyszli pomóc w sprzątaniu. Kolejny raz poprosimy o taką pomoc w sierpniu przed odpustem.
  7. Różaniec święty odśpiewają Róże: *21 Pani Anny Żmuda, *23 Pani Janiny Duplaga, *13 Pana Tadeusza Sabika.

 

Pogrzeb śp. BOGDANA SKARBKA odbędzie się w poniedziałek o godz. 13:00. Różaniec w kaplicy cmentarnej będzie odmówiony dziś o 17:00.  Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!