1. Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów, a pieniędzmi złożonymi na tacę wspieramy Radio Fara. Nieszpory o 16:30.
  2. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  3. Na adorację Najśw. Sakramentu prowadzoną przez Wspólnotę Effatha zapraszamy w poniedziałek po Mszy wieczornej.
  4. Spotkanie rodziców dzieci klas III, przygotowujących się do I Komunii Świętej, w poniedziałek o godz. 17:00 w sali przy furcie. W spotkaniu nie biorą udziału dzieci!
  5. Spotkanie dotyczące bierzmowania dla uczniów klasy ósmej oraz dla ich rodziców odbędzie się we wtorek o 19:00 w kaplicy św. Stanisława Kostki – wejście przez kościół lub od Ogrodu Biblijnego.
  6. W środę wspominamy w liturgii św. Stanisława Kostkę, patrona Polski. W tym dniu imieniny obchodzą nasi współbracia: Mrozek, Owoc i Stec. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  7. Dwie intencje z rejonu daru dożynkowego będą odprawione w czwartek o 18:00.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stoliku pod chórem dostępny jest tygodnik dla dzieci – Mały Gość Niedzielny.
  9. Różaniec św. odśpiewają Róże: *14 Pani Henryki Zaręba, *15 Pani Stanisławy Dżoń, *10 Pana Stanisława Leń.
  10. Dzienny Dom Opieki Medycznej prowadzony przez DAR – MED w Starej Wsi organizuje dziś Dzień Otwarty. Od 9:00 do 13:00 można porozmawiać z personelem i zapoznać się z działalnością placówki. Wejście od strony Ogrodu Biblijnego.