1. Dziś młodzież ze wspólnoty MAGIS prowadzi zbiórkę do puszek na pomoc poszkodowanym przez ulewne deszcze. Bóg zapłać za złożone ofiary! By nie mnożyć kolejnych zbiórek, w tym roku wyjazd wakacyjny MAGIS będzie dofinansowany z funduszu parafialnego. Przy okazji informujemy, że dziesięciu uczniów naszej szkoły weźmie udział w koloniach letnich organizowanych przez Caritas. Za każde dziecko parafia płaci symboliczną kwotę 150 zł.
  2. Mszę św. na zakończenie roku szkolnego odprawimy w środę o 9:00.
  3. W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze św. o godz. 6:00, 7:30, 9:00 i 17:00. Mszy o 10:30 nie będzie! Po Eucharystii o godz. 9:00 pójdziemy w procesji Małą Stroną w kierunku Brzozowa. Prosimy o przystrojenie domów. Do udziału w procesji zapraszamy całą parafię, a szczególnie: dzieci sypiące kwiaty, dzieci pierwszokomunijne, ministrantów, Dziewczęcą Służbę Maryjną i Małych Pomocników Maryi, MAGIS, osoby niosące feretrony i chorągwie, Ochotniczą Straż Pożarną i orkiestrę parafialną.
  4. W oktawie Bożego Ciała w ramach nabożeństwa o 17:30 odbywać się będą procesje z Najśw. Sakramentem.
  5. Na mocy dyspensy Księdza Arcybiskupa w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Spotkanie organizacyjne dla uczestników pieszej pielgrzymki na Jasną Górę odbędzie w niedzielę 23 czerwca o godz. 14:00 w parafii św. Stanisława w Humniskach (na dużej stronie).
  7. Grupa z Przysietnicy organizuje pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej na Drogę Krzyżową. Wyjazd autokaru z dworca PKS w Brzozowie w sobotę 29 czerwca o 7:00. Zainteresowani proszeni są o zgłoszenie przez telefon podany na tablicy ogłoszeń ( pani Wanda Gosztyła – tel. 13 4349574 lub pani Barbara Rzepka – tel. 785 733 525 ).
  8. Osoby, które nie mają dostępu do sieci gazowej, mogą zgłaszać się do projektu wymiany kotłów na ekogroszek. Dodatkowe informacje w Urzędzie Miejskim i na stronie internetowej Gminy Brzozów.
  9. Różaniec św. odśpiewają Róże: *15 Pani Stanisławy Dżoń, *16 Pani Heleny Sobaś, *13 Pana Tadeusza Sabika.