1. Bazylika będzie otwarta w soboty i niedziele od godz. 13:00 aż do Mszy wieczornej. Jeśli zbierze się grupa zainteresowanych, o pełnych godzinach można poprosić o krótkie oprowadzenie po sanktuarium.
  2. Dziś nabożeństwo majowe o 16:30.
  3. Dzieci z Przedszkola imienia błogosławionej siostry Celestyny Faron przygotowały spektakl poświęcony swojej patronce. Można go obejrzeć dziś o godz. 13:30 w Brzozowskim Domu Kultury.
  4. Już wkrótce Dzień Matki. Księgarnia „Pod Parnasem” posiada szeroką ofertę upominków na tę szczególną okazję. Serdecznie zapraszamy!
  5. Są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę w okolice Wrocławia. Zapisy do końca maja w zakrystii. Spotkanie organizacyjne w sali przy furcie 27 maja o godz. 18:45. Program wycieczki dostępny jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej.
  6. Do połowy czerwca prowadzimy zbiórkę pieniędzy na sprzątanie bazyliki w roku bieżącym i następnym. Kolejne zbiórki będą co 2 lata, więc prosimy, by każdy dorosły parafianin przeznaczył na ten cel przynajmniej 20 zł. Ofiary można wrzucać do skarbony pod chórem w kopertach z nazwiskiem i numerem domu. Rodziny, które wolą osobiście sprzątać kościół, będą proszone o pomoc w październiku.
  7. Odpady wielkogabarytowe będą odbierane w Starej Wsi w poniedziałek 20 maja.
  8. Różaniec św. odśpiewają Róże: *7 Pani Marii Skarbek, *8 Pani Janiny Leśniak, *8 Pana Adama Nogaja.