1. Zgodnie z przyjętą tradycją procesja Bożego Ciała w tym roku powinna się odbyć na Małej Stronie w kierunku Brzozowa. Proszę o potwierdzenie i zgłoszenie osób odpowiedzialnych za przygotowanie poszczególnych ołtarzy.
2. Przed tygodniem wolontariusze „Caritas” zebrali 3 050 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary! Dziś składka na potrzeby archidiecezji, za tydzień będzie składka na potrzeby naszej bazyliki.
3. Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o godz. 17:30 i w niedziele o 16:30.
4. W środę przypada uroczystość św. Stanisława – jest to dzień imienin ks. biskupa Stanisława Jamrozka i brata Stanisława Mazurka. Otoczmy ich naszą modlitwą.
5. W dniu I Komunii Świętej – w niedzielę 12 maja – prosimy tych, którzy zwykle uczestniczą w Eucharystii o godz. 10:30, by w miarę możliwości wybrali się na Mszę św. o innej godzinie. Zostawmy miejsce klasom III i ich gościom.
6. W sobotę o godz. 9:00 odbędzie się nabożeństwo pokutne, spowiedź święta, odnowienie przyrzeczeń chrztu świętego – dla dzieci z klas III. Do spowiedzi powinni też przystąpić rodzice, rodzeństwo i goście.
7. Podtrzymujemy tradycję sprzątania i dekoracji kościoła przez rodziców dzieci z klas drugich. Rodziców dzieci z klasy II B zapraszamy w piątek 10 maja na godz. 15:00. Rodziców dzieci z klasy II A zapraszamy w sobotę 11 maja na 11:30.
8. Burmistrz Brzozowa informuje, że przyjmowane są deklaracje uczestnictwa w projekcie „Wymiana indywidualnych źródeł ciepła…” Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim (pokój 14) oraz na stronie internetowej Gminy Brzozów.
9. Różaniec św. odśpiewają Róże:
 32 Pani Marii Herbut
 33 Pani Heleny Śnieżek
 4 Pana Mariana Dydka