1. Dostępne miejsca w kościele zostały oznaczone kartkami. Jeśli wyznaczone miejsca są zajęte, należy pozostać na placu kościelnym, zachowując bezpieczną odległość od innych osób. Zachęcamy, by Komunię św. przyjmować na rękę. Kto chce przyjąć Komunię do ust, powinien podejść do głównego celebransa na końcu kolejki.
  2. Od jutra można przystępować do spowiedzi w konfesjonale w lewej nawie bazyliki. Miejsca dla czekających w kolejce będą oznaczone żółtymi kartkami. Jeśli to możliwe, prosimy nie klękać i nie opierać się o konfesjonał. Spowiedź będzie również w przyszłą niedzielę przez pół godziny przed każdą Mszą św.
  3. W niedziele odprawiamy dodatkowe Msze św. o godz. 12:0015:30. Dzisiejsza Eucharystia o 12:00 przeznaczona jest dla rodziców dzieci z klas III. Msza w intencji dzieci obchodzących rocznicę I Komunii św. będzie odprawiona 7 czerwca o godz. 12:00.
  4. Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o godz. 17:30 i w niedziele o 16:30.
  5. Cicha adoracja Najśw. Sakramentu w poniedziałek od 18:30.
  6. Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia we wtorek o godz. 18:00.
  7. W sobotę obchodzimy święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  8. Pielgrzymka do Świętego Krzyża została odwołana. Osoby zapisane na listę mogą odbierać pieniądze w zakrystii.
  9. „Pod Parnasem” są do nabycia ciekawe książki i dewocjonalia.
  10. Taca jest zbierana po zakończeniu Mszy św. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy na różne sposoby wspierają nasze sanktuarium.