1. Serdeczne Bóg zapłać osobom, które wspierają nas finansowo, składając ofiary do kościelnych skarbonek lub na konto bankowe. Jutro odczytany będzie list Rektora „Ignatianum”, ale ponieważ nie zbieramy pieniędzy na tacę, prosimy o przesyłanie ofiar na konto tej jezuickiej uczelni (Alior Bank SA 94 2490 0005 0000 4600 9871 1366 ).
  2. Dziś i jutro porządek Mszy niedzielny. Nie będzie nieszporów. Sakrament chrztu będzie udzielany w wyznaczonych godzinach bez odprawiania Eucharystii.
  3. W dalszym ciągu obowiązuje ograniczenie zgromadzeń religijnych do 5 osób. Zostawmy miejsce dla tych, którzy zamawiali intencję na daną godzinę.
  4. Dopóki trwa stan epidemii, nie będzie spowiedzi w bazylice. Spowiedź możliwa jest od wtorku przez pół godziny przed każdą Mszą św. Spowiadamy się przez okno Centrum „Pod Parnasem”, zasłaniając nos i usta maseczką i niczego nie dotykając. Osoby czekające w kolejce proszone są o zachowanie bezpiecznego odstępu od innych osób. Od czwartku Komunia św. będzie udzielana wyłącznie na rękę. W sytuacji, gdy życie wielu osób jest zagrożone, pamiętajmy, że lepsze jest posłuszeństwo niż nabożeństwo.
  5. W piątek w Oktawie Wielkanocy można jeść potrawy mięsne.
  6. Kancelaria jest nieczynna. W ważnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.

Wszystkim parafianom składamy serdeczne życzenia: Niech Boża łaska napełnia nasze rodziny i umacnia wiarę w zwycięstwo Chrystusa nad grzechem, śmiercią i każdą naszą słabością. Niech Zmartwychwstały Pan, w darze swojego błogosławieństwa, będzie naszą nadzieją i mocą na każdy dzień.