1. Nasza parafia zaproszona jest do udziału w Diecezjalnej Sztafecie Różańcowej dziś od godz. 22:40. Uczestnicy Sztafety Różańcowej swoją modlitwę ofiarują za Archidiecezję, biskupów i kapłanów, za kleryków Seminarium Duchownego w Przemyślu, za zgromadzenia zakonne, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz we wszystkich intencjach, które w dniach trwania 41 Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki będą nieśli pielgrzymi idący na Jasną Górę. W wyznaczonym czasie nasi parafianie będą odmawiać równolegle cztery części różańca. Chętni z numerów 1-200 rozważać będą tajemnice radosne, z numerów 201-400 tajemnice światła, z numerów 401-600 tajemnice bolesne i od numeru 601 tajemnice chwalebne.
  2. Ks. Jacek Krzemień zebrał przed tygodniem 7 950 zł. W imieniu fundacji „Chleb Życia” składamy wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać!
  3. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie się we wtorek 6 lipca na placu kościelnym w Brzozowie. Sprzęt ten należy składać od strony zakrystii do godz. 11:00. Dochód z akcji pozwoli na wsparcie dzieł misyjnych.
  4. Za tydzień taca na potrzeby naszej bazyliki.
  5. Do połowy lipca przedłużamy zbiórkę pieniędzy na sprzątanie bazyliki. Po  tym terminie osoby, które nie zapłaciły, będą proszone o pomoc w sprzątaniu podobnie jak w ubiegłych latach.
  6. Parafialna pielgrzymka do Gietrzwałdu i Świętej Lipki planowana jest od 27 do 29 sierpnia. Przy zapisie w zakrystii należy podać numer telefonu i wpłacić 300 zł, kolejna wpłata w autokarze – 160 zł. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  7. Różaniec święty odśpiewają Róże: *12 Pani Marii Nogaj, *13 Pani Marii Fiejdasz, *2 Pana Daniela Boronia.