1. W miniony czwartek w Domu Generalnym Sióstr Służebniczek w Starej Wsi odbyła się uroczysta sesja zamykająca na szczeblu diecezjalnym proces beatyfikacyjny Czcigodnej Służebnicy Bożej siostry Roberty Babiak. Ks. abp Adam Szal przewodniczył Mszy świętej dziękczynnej za jej życie i pierwszy etap procesu beatyfikacyjnego.
  2. Dziś przed nabożeństwem czerwcowym adoracja w milczeniu od 15:30. Za tydzień nie będzie już adoracji niedzielnej. W lipcu i sierpniu zapraszamy na adorację w poniedziałki od 18:30 oraz w środy od 7:30 do 17:30. Na modlitwę w kaplicy św. Andrzeja Boboli wchodzimy bocznym wejściem.
  3. We wtorek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 6:00, 7:30, 9:00, 14:15 i 18:15. Taca przekazana będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Nowenna do Matki Bożej o 18:00. W tym dniu imieniny obchodzą: o. Piotr Badura, br. Piotr Wójciak i o. Paweł Witon. Pamiętajmy o nich w modlitwie!
  4. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w czwartek o 17:30. Po Eucharystii spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. W pierwszy piątek dodatkowa Msza o 16:30. Spowiadamy przez pół godziny przed każdą Mszą św. Rano odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  6. Nabożeństwo fatimskie w sobotę po wieczornej Eucharystii.
  7. Nasi parafianie zaproszeni są do udziału w Diecezjalnej Sztafecie Różańcowej w niedzielę 4 lipca od godz. 22:40. Więcej informacji podamy za tydzień.
  8. Msza św. na rozpoczęcie Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę odprawiona będzie w Brzozowie w poniedziałek 5 lipca o godz. 7:30.
  9. Do połowy lipca przedłużamy zbiórkę pieniędzy na sprzątanie bazyliki. Po  tym terminie osoby, które nie zapłaciły, będą proszone o pomoc w sprzątaniu podobnie jak w ubiegłych latach.
  10. Parafialna pielgrzymka do Gietrzwałdu i Świętej Lipki planowana jest od 27 do 29 sierpnia. Przy zapisie w zakrystii należy podać numer telefonu i wpłacić 300 zł, kolejna wpłata w autokarze – 160 zł. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  11. Różaniec święty odśpiewają Róże: *10 Pani Genowefy Tomkiewicz, *11 Pani Marii Dytko, *1 Pana Józefa Czecha.