1. Z radością informujemy, że nasza parafianka Mariola Buczek została laureatką Konkursu Biblijnego, w którym wzięło udział ponad dwa i pół tysiąca uczniów reprezentujących 225 szkół podstawowych z terenu Archidiecezji Przemyskiej. Gratulujemy tego sukcesu i dziękujemy siostrze Małgorzacie za pomoc w przygotowaniu do konkursu.
  2. Przed tygodniem na rzecz małego Kubusia z Bliznego zebrano kwotę 11 934 zł i 81 groszy oraz 1 500 forintów. W imieniu rodziny składamy wszystkim serdeczne podziękowanie. Akcja pomocy jeszcze trwa. Dziś od godz. 9:00 na stadionie MOSIR w Brzozowie odbywa się piknik charytatywny „Gramy i pomagamy Kubusiowi”.
  3. Dziś adoracja w milczeniu od 15:30. Nabożeństwo czerwcowe o 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  4. Dziś w Brzozowie dodatkowa Msza Święta o godz. 14:00 i spotkanie dla uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.
  5. Wspólnota „Effatha” poprowadzi adorację w poniedziałek po wieczornej Eucharystii.
  6. W czwartek uroczystość św. Jana Chrzciciela. Msze św. jak w dzień powszedni. W tym dniu imieniny obchodzi kapelan Sióstr Służebniczek, ojciec Jan Zub. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
  7. Rada Parafialna spotka się w piątek o godz. 19:45 w sali przy furcie.
  8. W przyszłą sobotę i niedzielę ks. Jacek Krzemień będzie prosił o wsparcie dla fundacji „Chleb Życia” pomagającej osobom bezdomnym.
  9. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie bazyliki. Można je wrzucać do skarbony pod chórem lub przesyłać na konto parafii z odpowiednim dopiskiem.
  10. Trwa nabór do programu „Opieka wytchnieniowa”. Program adresowany jest do członków rodzin lub opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad dziećmi z orzeczeniem o niepełnosprawności. Osoby zainteresowane proszone są o złożenie wypełnionych kart zgłoszeniowych w Wydziale Spraw Społecznych w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1.
  11. Różaniec święty odśpiewają Róże: *8 Pani Janiny Leśniak, *9Pani Bronisławy Fiejdasz, *20 Pana Władysława Gołębia.