1. Konferencja Episkopatu Polski informuje, że z dniem 20 czerwca zostaną zniesione dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej.
  2. Dziś adoracja w milczeniu od 15:30. Nabożeństwo czerwcowe o 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30. Serdecznie dziękujemy strażakom, ministrantom, dzieciom sypiącym kwiaty i wszystkim osobom, które uczestniczyły w ostatnim czasie w procesjach eucharystycznych!
  3. Na koncert uczniów Szkoły Muzycznej zapraszamy dziś o 18:00.
  4. Ks.bp Stanisław Jamrozek serdecznie zaprasza na Diecezjalne Spotkanie Rodzin, które odbędzie się w Jodłówce w niedzielę 20 czerwca o 11:00.
  5. Rada Parafialna spotka się w piątek 25 czerwca po wieczornej Eucharystii.
  6. Pamiętając o zbliżającym się Dniu Ojca, warto odwiedzić Centrum „Pod Parnasem”, które oferuje wiele pięknych upominków.
  7. Do końca czerwca prosimy o składanie ofiar na sprzątanie bazyliki. Można je wrzucać do skarbony pod chórem lub przesyłać na konto parafii z odpowiednim dopiskiem.
  8. Wspólnota młodzieżowa MAGIS pragnie bardzo mocno podziękować wszystkim dobroczyńcom za hojne wsparcie. Łącznie udało się zebrać 5 509,50 zł. Serdecznie wszystkim dziękujemy!
  9. Dziś druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej prowadzą zbiórkę pieniędzy na operację Jakuba Zwierzchowskiego z Bliznego, który urodził się z poważną wadą serca.
  10. Różaniec święty odśpiewają Róże: *6 Pani Józefy Herbut, *7Pani Marii Skarbek, *19 Pana Mieczysława Lenia.