1. Nabożeństwo majowe dziś i jutro o 16:30. W dni powszednie o 17:30.
 2. W niedziele i poniedziałki będzie możliwość adoracji Najśw. Sakramentu przez godzinę przed wieczornym nabożeństwem. Dziś i jutro zapraszamy na adorację od godz. 15:30.
 3. Eucharystia w intencji strażaków z naszej parafii będzie odprawiona dziś o 17:00.
 4. Jutro uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek nabożeństw niedzielny. Mszę za Ojczyznę odprawimy o 17:00.
 5. W maju – z inicjatywy Papieskiej Rady do spraw Krzewienia Nowej Ewangelizacji – największe sanktuaria maryjne będą miejscem modlitwy o ustanie pandemii. W poniedziałek 3 maja jesteśmy zaproszeni do duchowej łączności z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej, gdzie podjęta będzie modlitwa za zakażonych i chorych na COVID-19.
 6. Adoracja w kaplicy św. Andrzeja Boboli w środę od 7:30 do 17:30.
 7. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek po wieczornej Eucharystii.
 8. Podobnie jak w latach ubiegłych rodzice dzieci z klas drugich proszeni są o pomoc przygotowaniu bazyliki i placu kościelnego do uroczystości komunijnych. Prace zaplanowano na czwartek. Szczegółowe informacje u siostry Agaty.
 9. W pierwszy piątek dodatkowa Msza o 16:30. Spowiadamy przez pół godziny przed każdą Mszą św. Rano odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
 10. Za tydzień dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Św. Wszystkie miejsca w bazylice będą zarezerwowane dla uczestników uroczystości. Intencje zamówione na godz. 10:30 i 12:00 będą odprawione w kościele Sióstr Służebniczek.
 11. Sklepik „Pod Parnasem” oferuje między innymi upominki z okazji Pierwszej Komunii Świętej i piękne ilustrowane Biblie.
 12. Po przerwie powracamy do śpiewu różańca. W przyszłą niedzielę zapraszamy Róże: *21 Pani Anny Żmuda, *23 Pani Janiny Duplaga, *10Pana Stanisława Lenia. Osoby, które chcą dołączyć do Wspólnoty Żywego Różańca, mogą zgłaszać się w zakrystii lub u księdza proboszcza.