1. Gorzkie żale dziś o 15:45. Taca z tego nabożeństwa jest przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. Dzisiaj możemy wspomóc misje ad gentes, składając ofiarę do skarbonki św. Antoniego. Przy tablicy ogłoszeń dostępne są biuletyny informujące o pracy misyjnej jezuitów.
  3. W poniedziałek obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji w naszej bazylice odprawiona zostanie uroczysta Eucharystia o godz. 16:00. Więcej informacji na plakatach.
  4. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w każdą środę od godz. 7:30 do 17:30. Adoracja odbywa się w milczeniu w Kaplicy Św. Andrzeja Boboli, do której wchodzimy bocznym wejściem od strony szkoły (w tym czasie kraty w kościele będą zamknięte).
  5. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o 17:30.
  6. W pierwszy piątek dodatkowa Msza o godz. 16:30. Spowiadamy przez pół godziny przed każdą Mszą św. Rano odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Droga Krzyżowa dla dzieci o 17:00, dla młodzieży i dorosłych – o 18:40.
  7. Nabożeństwo fatimskie w sobotę po wieczornej Eucharystii.
  8. W zakrystii dostępny jest miód i paschaliki przygotowane przez Caritas. Złożone ofiary będą przeznaczone na Hospicjum oraz Zakłady Opiekuńczo–Lecznicze w Przemyślu i Krośnie.
  9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary, które są składane do skarbony pod chórem lub przesyłane na nasze konto. Dzięki nim możliwe jest pokrycie kosztów renowacji i utrzymania bazyliki.
  10. Różaniec święty odśpiewają Róże: *13 Pani Marii Fiejdasz, *14 Pani Henryki Zaręba, *4 Pana Mariana Dydka.