1. Zachęcamy do spowiedzi w ciągu tego tygodnia, gdyż trudno przewidzieć, ile osób zdąży się wyspowiadać w ostatnich dniach przed świętami. Do piątku spowiadamy przez pół godziny przed każdą Mszą św. – wieczorem już od godz. 17:00. W przyszłą sobotę i niedzielę spowiedź możliwa jest od 13:00 do 17:00. Ponieważ w kościele może przebywać ograniczona liczba osób, OD 20 DO 26 GRUDNIA NIE BĘDZIE SPOWIEDZI PRZED MSZAMI ŚWIĘTYMI. Od 21 do 23 grudnia spowiedź przewidziana jest od 8:00 do 17:00 (z godziną przerwy o 12:00). W tym czasie do kościoła może wejść maksymalnie 60 osób, pozostałe osoby będą czekać w kolejce na placu kościelnym.
  2. Roraty odprawiane są od poniedziałku do piątku o 18:00.
  3. Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia we wtorek o 17:45.
  4. Szukając pomysłu na prezent, warto zajrzeć do sklepiku „Pod Parnasem”.
  5. W zakrystii są dostępne opłatki i świece na stół wigilijny.
  6. Powoli dobiega końca renowacja kaplicy św. Andrzeja Boboli. Msza św. w intencji ofiarodawców będzie odprawiona 31 grudnia o 18:00.
  7. W ubiegłą niedzielę na pomoc Kościołom na Wschodzie zebraliśmy 2 854 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary!
  8. W Brzozowie organizowane są szkolenia dla kandydatów na rodziny zastępcze. Więcej informacji na ulotkach przy tablicy ogłoszeń.
  9. Dziś po każdej Mszy Świętej odbywa się kiermasz stroików i ozdób świątecznych. Dochód przeznaczony jest na potrzeby Dziewczęcej Służby Maryjnej i Małych Pomocników Niepokalanej. Zapraszamy do Punktu Infor­macyjnego w przejściu do Ogrodu Biblijnego, z zachowa­niem zasad bezpieczeństwa.