Ogłoszenia parafialne

1. Dziś po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 11:30 do 12:30 adoracja w milczeniu.

2. Różaniec za zmarłych o 16:30, a w dni powszednie o 17:00. Za zmarłych polecanych w wypominkach odprawimy Eucharystię w każdy czwartek listopada o 17:30.

3. W sobotę przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 17:30. Przez modlitwę i wywieszenie flag wyraźmy nasz patriotyzm i wdzięczność Bogu za dar wolnej Polski.

1. Dzieci, które przez cały październik tak pięknie odmawiały różaniec i przyniosły plansze z naklejonymi puzzlami, otrzymają nagrody w poniedziałek po nabożeństwie, w kaplicy św. Andrzeja Boboli.

2. W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Do południa Msze św. jak w niedzielę. Po południu na cmentarzu różaniec za zmarłych o 13:30, a po nim - o 14:00 - Msza św. z kazaniem i procesja. Mszy św. o 17:00 w bazylice nie będzie. Wieczorem, o godz. 19:00 na cmentarzu odbędzie się nabożeństwo w intencji dzieci nienarodzonych przygotowane przez młodzież ze wspólnoty MAGIS. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

3. W tym dniu na terenie cmentarza nasi ministranci ubrani w komże będą kwestować na planowane szkolenia i wspólne wakacje.

Początek strony

* * *