1. Z okazji Świąt Wielkanocy życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych. Niech radość Wielkanocnych Świąt dotrze do każdej rodziny w naszej parafii i do rodzin naszych przyjaciół i gości.
Jako ludzie wierzący, życzymy wszystkim, aby wiara w to, że Jezus zmartwychwstał żyje i jest pośród nas, przeniknęła nasze życie i budziła nadzieję na lepszą przyszłość opartą na sprawiedliwości i wzajemnej miłości.

2. Dzisiaj i w Poniedziałek Wielkanocny o 16.30 Nowenna do Miłosierdzia Bożego, a w kolejne dni powszednie o 18.00.

3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy św. niedzielny. Zamiast kazania będzie czytany List Rektora Akademii Ignatianum, a taca będzie przekazana na potrzeby tejże uczelni. Jutro imieniny obchodzi O. Robert Wojnowski. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie.

4. Najbliższy tydzień, zwany Białym, jest przedłużeniem świętowania Zmartwychwstania i dlatego w najbliższy piątek, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

1. Dzisiaj rozpoczynamy Wielkopostne Rekolekcje Parafialne. Nauki rekolekcyjne będzie głosił o. Henryk Całka z Wrocławia. Prosimy  zapoznać się z programem  rekolekcji, by wykorzystać dany nam czas łaski. Dzisiaj po południu GORZKIE ŻALE o godz. 16.00. O 17.00 Msza św. wieczorna. Taca z Gorzkich Żali jest przeznaczona na kwiaty do Bożego grobu. Dzisiaj także o 18.00 spotkanie z cyklu Wieczory Biblijne. Chętnych zapraszamy!

2. Jutro imieniny obchodzi O. Ryszard Podyma. Pamiętajmy o Nim w naszej modlitwie.

3. Chorych zapraszamy w najbliższy wtorek, na specjalną Mszę św., połączoną z Sakramentem Chorych i błogosławieństwem lourdzkim, na godz. 11.00. Wcześniej będzie można skorzystać z Sakramentu Pojednania. Osoby, które mają problemy z chodzeniem, prosimy podwieźć pod kaplicę św. Andrzeja Boboli, gdzie nie ma stopni.

4. Także we  wtorek, zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Miłosierdzia o godz.18.00.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net