1. Dziś przypada 14 niedziela zwykła. Na Mszy św. o 10.30 będzie uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej śp. Ignacemu Bielawskiemu. Po Mszy św. Apel Poległych i złożenie wieńców. Uroczystość uświetni asysta honorowa  21. Brygady Strzelców Podhalańskich.

2. Nieszporów dzisiaj nie będzie. Msza św. wieczorna o godz. 17.00. „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary, które są przeznaczone na potrzeby naszej bazyliki.

3. Także dzisiaj, o godz. 18.00, będzie w naszej bazylice o koncert w ramach Festiwalu Wieczory Muzyki Organowej  i Kameralnej. Wykonawcami będą: Marek Stefański – organy i Zdzisław Stolarczyk - puzon. Wstęp wolny!

1. Dziś  13 niedziela zwykła w ciągu roku. Zamiast homilii jest dzisiaj, po każdej Mszy świętej, adoracja Najśw. Sakramentu. Nieszporów dzisiaj nie będzie. Msza św. wieczorna o godz. 17.00.

2. Po Mszach świętych ministranci zbierają ofiary do puszek na wakacje letnie. „Bóg zapłać” za okazane wsparcie!

3. We wtorek  wieczorem zapraszamy czcicieli Matki Miłosierdzia na nowennę w intencji próśb i podziękowań za otrzymane łaski.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca:

w pierwszy czwartek: o 18.00  Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.30 Msza św. o dobre i liczne powołania kapłańskie  i zakonne z naszej parafii.

pierwszy piątek:
- do południa nawiedzenie chorych po dużej stronie parafii.
- o 6.00, 7.00 i o 18.30 Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa z litanią i aktem wynagrodzenia. Spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą św.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net