1. Dziś przypada 18 Niedziela zwykła. Zamiast homilii będzie adoracja Najśw. Sakramentu. Po południu o 17.00 jest Msza św. Nieszporów dzisiaj nie będzie.

2. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu naszego festynu parafialnego. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do Pana Pawła Fiejdasza i orkiestry parafialnej, do OSP Stara Wieś, do Koła Gospodyń w Starej Wsi, do członków Akcji Katolickiej, parafialnej Caritas, Kościoła Domowego i Rady Parafialnej, do młodzieży z ruchu MAGIS i wszystkich, którzy bezinteresownie służyli pomocą i swoim czasem.

3. Rozpoczął się sierpień - miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do abstynencji od napojów alkoholowych. Warto tej praktyce nadać szczególną intencję, aby swoją ofiarą, wesprzeć kogoś drugiego.

1. Dziś przypada 17-ta niedziela zwykła w ciągu roku. Porządek Mszy św. świąteczny. Nieszporów nie będzie.

2. Dzisiaj o godzinie 13.30, rozpocznie się „JEZUICKI FESTYN RODZINNY”. Gwiazdą festynu jest znany zespół TREBUNIE TUTKI. Festyn będzie na terenie naszych ogrodów. Zapraszamy całe rodziny, koniecznie z dziećmi i wnukami. Szczegóły można znaleźć na plakatach, naszych stronach internetowych oraz usłyszeć w Radio Rzeszów, które, obok Telewizji Polskiej Rzeszów i Nowego Podkarpacia, jest patronem medialnym festynu. Impreza jest całkowicie bezalkoholowa!

3. Jutro przypada Uroczystość Świętego Ignacego Loyoli, założyciela Towarzystwa Jezusowego.  

4. We wtorek o godz. 18.30 nowenna w intencji próśb i podziękowań za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net