1. Dziś przypada Uroczystość Przenajświętszej Trójcy, która kończy okres Komunii Świętej wielkanocnej.  Po południu  nabożeństwo czerwcowe  o 16.30  i o 17.00 Msza św.
2. We wtorek wieczorem zapraszamy na nowennę w intencji próśb i podziękowań  za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej w sali koło furty.

3. W czwartek, przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa, czyli Boże Ciało. Osoby wyznaczone prosimy o przygotowanie ołtarzy. Procesja wyruszy tradycyjnie po Mszy św. o godz. 9.00 i przebiegać będzie Dużą Stroną w kierunku Bliznego. Bardzo prosimy o przystrojenie z tej okazji domów. Do udziału w procesji zapraszamy całą parafię, a szczególnie: dzieci do sypania kwiatów, ministrantów, Maryjki, Małych Pomocników Maryi, dzieci komunijne, MAGIS, niosących feretrony i chorągwie, Ochotniczą Straż Pożarną, Orkiestrę parafialną, siostry zakonne i wiernych. Mszy św. o 10.30 z racji procesji nie będzie! Niech nasz liczny udział w tej procesji będzie wyrazem naszej miłości do Jezusa Eucharystycznego, a także świadectwem naszej wiary wobec świata w którym żyjemy.

1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Wieczorna Msza św. o 17.00.

2. W ośrodku Dzieła Pomocy Dzieciom w Żmiącej koło Limanowej odbywa się dzisiaj Święto Dzieci i ich Przyjaciół. Na spotkaniu tym nasze Maryjki prezentują specjalny program artystyczny.

3. Jutro, w poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła. Msze św.  będą o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 14.15 i 18.30. Nabożeństwo czerwcowe będzie o 18.00.

4. We wtorek zapraszamy na nowennę w intencji próśb i podziękowań za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia.

5. W najbliższy czwartek obchodzić będziemy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Zachęcamy do modlitwy za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. O 18.00 nabożeństwo czerwcowe i Koronka do Bożego Miłosierdzia. O 18.30 Msza św.; w której szczególnie polecamy sprawę powołań z naszej parafii.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net