Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiaj przypada 21 niedziela zwykła, IV niedziela miesiąca i Uroczystość NMP Częstochowskiej. Po Mszach św. odnowienie Aktu Zawierzenia Narodu.

2. Wczoraj nasi nowicjusze z drugiego roku złożyli wieczyste śluby zakonne. Za kilka dni wyjeżdżają na studia filozoficzne do Krakowa. W tym tygodniu przybyło także pięciu kandydatów do naszego nowicjatu. Zarówno wyjeżdżającym nowicjuszom po ślubach zakonnych jak i kandydatom życzymy wielu łask Bożych.

3. Nowy Rok Szkolny rozpocznie się w poniedziałek 3 września. Msza św. dla Zespołu Szkół i Przedszkoli będzie o godz. 9:00. Serdecznie zapraszamy Dyrekcje, Nauczycieli i pracowników obu szkół jak również Rodziców, dzieci i młodzież do modlitwy o potrzebne łaski.

4. Wieczorem we wtorek zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia oraz na Eucharystię o 18:30. 

5. W czwartek o 18:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. w której będziemy modlić się o powołania z naszej parafii.

6. W najbliższą  Pierwszą Sobotę m-ca  Msza św. o Niepokalanym Sercu N.M.P. z aktem wynagrodzenia i litanią o 6:00 rano. Po południu ok. godz 17:30 witamy pielgrzymów z TYCZYNA. Wieczorem Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20:00 i Msza św. o 21:00.

7. Również w sobotę 1-go września imieniny obchodzi O. Bronisław Mokrzycki.
Niech dar modlitwy będzie wyrazem naszych najlepszych życzeń dla Solenizanta.

8. Przyszła niedziela 2 września jest I-szą niedzielą miesiąca. Po Sumie adoracja rejonami do nieszporów – do godz. 16:30. Wieczorna Eucharystia o 17:00. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

9. Pierwsze powakacyjne spotkanie MARYJEK - Dziewczęcej Służby Maryi odbędzie się w sobotę 1.09. o godz. 10.00 w salce w klasztorze.

10. Spotkanie rodziców dzieci rocznicowych odbędzie się w szkole w czwartek 6 września o godz. 19:30.

11. Serdeczne zapraszamy chłopców po I-szej komunii św., którzy chcieliby  służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu, aby przyszli pod kościół w piątek 7 i 14 września na godz.17.00. Zapraszamy również starszych chłopców, którzy chcieliby być  ministrantami. Rodziców i dziadków prosimy, aby zachęcali swoich synów i wnuków do tej, jakże zaszczytnej służby.

12. W dniach od 18 do 24 września 2012 organizujemy pielgrzymkę do Medjugorie. Informacje na ten temat są wywieszone na tablicy ogłoszeń.

13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest na stoliku pod chórem, jak również zapraszamy do sklepiku, który jest otwarty w niedziele po Mszach świętych przedpołudniowych.

14.  Dziękujemy rejonowi za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.  Na najbliższy tydzień zapraszamy mieszkańców z numerów od 631 do 640.

15.  Różaniec św. odśpiewają Róże:

15 Pani Heleny Rymarowicz
16  Pani Heleny Sobaś
13 Pana Tadeusza Sabik
Początek strony