Ogłoszenia parafialne

1. 17-ta niedziela zwykła w ciągu roku. Wieczorna Eucharystia o 17:00.

2. Naszą modlitwą, szczególnie w czasie dzisiejszej sumy, chcemy podziękować Siostrze Dominice i Ks. Damianowi za posługę w naszym kolegium i w parafii.
Niech wstawiennictwo MB Miłosierdzia, wyprasza im w nowym miejscu, potrzebne siły i łaski.

3. We wtorek, Uroczystość Świętego Ignacego Loyoli, założyciela Towarzystwa Jezusowego. Zachęcamy do modlitwy w intencji polskich Jezuitów, aby byli wierni dziedzictwu swojego Założyciela. O godz. 18:30 nowenna w intencji próśb i podziękowań za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia.

4. Również we wtorek wieczorem na zakończenie IX Ignacjańskich Dni Młodzieży. Na godzinę 20:00 zapraszamy na koncert finałowy który zagra zespół KONIEC ŚWIATA.

5. W środę rozpoczyna się miesiąc sierpień, czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi, a także czas trzeźwości narodu polskiego. Zachęcamy do podjęcia abstynencji.

6. W czwartek o 18:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego a po niej Msza św.; w której będziemy się modlić o dar nowych powołań z naszej parafii.

7. W tym tygodniu przypada również Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca.

- W Pierwszy Piątek:
- do południa nawiedzenie chorych po obu stronach parafii.

- o 6:00 i 18:30 Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa z litanią i aktem wynagrodzenia
- spowiadamy pół godziny przed Mszą św.                                         

- W Pierwszą Sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu N.M.P. z aktem wynagrodzenia i litanią o 6:00 rano.

8. W sobotę wspomnienie św. Jana Marii Vianney’a – patrona kapłanów. Zachęcamy do modlitwy w intencji duszpasterzy, zwłaszcza proboszczów. Także w sobotę, Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20:00 i Msza św. o 21:00.

9. W najbliższą niedzielę 5 sierpnia, Mszą św. o godzinie 13.00, rozpocznie się „JEZUICKI FESTYN RODZINNY”. W tym roku, w spotkaniu będą uczestniczyć zespoły ze Słowacji. Festyn będzie w naszym ogrodzie. Zapraszamy całe rodziny, koniecznie z dziećmi i wnukami. Szczegóły można znaleźć na plakatach, naszych stronach internetowych oraz usłyszeć w Radio Rzeszów, które jest patronem medialnym. Impreza jest całkowicie bezalkoholowa!

10. W związku z festynem, w przyszłą niedzielę, jako 1-szą miesiąca, Adoracja Najśw. Sakramentu jest odwołana.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest na stoliku pod chórem. Sklepik parafialny jest czynny po Mszach św. przedpołudniowych.

12. Dziękujemy rejonowi za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.  Na najbliższy tydzień zapraszamy mieszkańców z numerów od 591 do 600.

13.  Różaniec św. odśpiewają róże:

- 7 Pani Marii Skarbek     
- 8 Pani Janiny Leśniak      
- 8 Pana Bolesława Golonki
Początek strony