Ogłoszenia parafialne

1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszej bazyliki.

2. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i sprawnego przebiegu uroczystości odpustowej. Dziękujemy S. Grażynie i Panu kościelnemu,   orkiestrze parafialnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, ministrantom i lektorom, Maryjkom, dzieciom  sypiącym kwiaty, siostrom zakonnym i nowicjuszom.

3. We wtorek wieczorem zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia oraz na Eucharystię o 18:30.

4. W piątek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

5. W sobotę wspomnienie MB Bolesnej.

6. Bardzo serdeczne zapraszamy chłopców po 1-szej komunii św. którzy by chcieli służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu, aby przyszli pod kościół w sobotę, 22 września na godzinę 9:00. Również zapraszamy starszych chłopaków, którzy chcieliby być  ministrantami. Rodziców, dziadków prosimy, aby zachęcali swoich synów, wnuków do tej, jakże zaszczytnej służby.

7. Informujemy młodzież i dzieci iż w sobotę  (15 IX), rozpocznie się Triduum przed świętem św. Stanisława Kostki, który jest patronem Polski i młodzieży. Zapraszamy gorąco całą młodzież z naszej parafii, szczególnie tych, którzy należą do wspólnoty Magis, oraz Maryjki, ministrantów i wszystkie dzieci na wieczorne Msze św. i wspólną modlitwę po Mszach św. Głównym punktem naszych spotkań będzie wspólne wyjście na willę 15 września w sobotę. Tam o godz. 11:00 odprawimy Mszę św., a później młodzież weźmie udział w grach i zabawach integracyjnych. Po południu ognisko, grill i wspólne świętowanie. Zapisy u katechetów. Wymagana jest pisemna zgoda rodziców. Prosimy aby dzieci zostały przywiezione na godzinę 10:30 i odebrane przez rodziców samochodami ok. godz.17:00.

8. W niedzielę, 16.09.2012 r. przypada dzień modlitw w intencji Ojca Świętego. Dar modlitwy i Komunii św. ofiaruje w imieniu parafii rejon z numerów od  201 do 250. Terminy odprawienia Mszy świętych z rejonu są wywieszone w gablocie parafialnej. /zobacz/

9. W piątek, 14 września, po Mszy św. wieczornej, w salce kolo furty, spotkanie Rady Parafialnej i Parafialnej Caritas.

10. W sobotę 22 września organizowana jest pielgrzymka róż różańcowych do MB w Wielkich Oczach. Wyjazd autobusem z dworca w Brzozowie tego samego dnia, o godz. 7.30. Chętnych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

11. Dzisiaj, po Mszach św. są zbierane podpisy na rzecz przywrócenia lekcji historii w szkołach. Zachęcamy do poparcia tej cennej inicjatywy obywatelskiej.

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest na stoliku pod chórem, jak również zapraszamy do sklepiku, który jest otwarty w niedziele po Mszach świętych dopołudniowych.

13.  Dziękujemy rejonowi za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. 
Na najbliższy tydzień zapraszamy mieszkańców z numerów od 681 do 690.

14.  Różaniec św. odśpiewają Róże:

- 19 Pani Aleksandry Boroń 
- 20 Pani Zofii Zygmunt 
- 15 Pana Kazimierza Zygmunta
Początek strony