Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiejsza niedziela jest 3-cią niedzielą miesiąca. Wyjątkowo o godzinie 14:00 Msza św. dla Grup Duszpasterskich z objaśnieniem intencji Apostolstwa Modlitwy i zmianą tajemnic różańcowych. Po Mszy sw. w refektarzu zakonnym opłatek dla członków tychże grup i naszej orkiestry parafialnej. Taca w dniu dzisiejszym, jest tacą kolędową. „Bóg zapłać” za złożone ofiary!

2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W piątek święto nawrócenia św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W poniedziałek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

4. We wtorek wieczorem zapraszamy na nowennę do MB Miłosierdzia i Mszę św. wieczorną o godz. 17.30.

5. W czwartek św. Franciszka Salezego, bpa i doktora kościoła.

6. W sobotę świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów.

7. W najbliższą niedzielę, przed i po Mszy św. o godz. 10.30, odbędzie się kolędowanie dzieci przy Żłobku.

8. Także w niedzielę 27 stycznia, o godz. 13.30 Msza św. dla grup Akcji Katolickiej i następnie opłatek dla oddziałów Akcji Katolickiej z Brzozowa, z Grabownicy i z Domaradza.

9. O 15.30, w przyszłą niedzielę, zapraszamy wraz z zespołem Muzyki Dawnej Vox Angeli z Rzeszowa, na Tradycyjne Podkarpackie Kolędowanie. Gościem spotkania będzie Bartosz Gałązka, autor antologii KOLĘDY PODKARPACIA. Nieszporów w tym dniu nie będzie.

10. W związku z tym, że nie wszyscy byli w domu, kiedy ministranci roznosili kartki w sprawie referendum na budowę kaplicy cmentarnej, można je jeszcze znaleźć na stoliku pod chórem. Prosimy, aby możliwie wszystkie rodziny wyraziły swoje stanowisko i podpisane pisma wrzuciły do skarbonki pod chórem do końca stycznia 2013. Po tym terminie głosy zostaną zliczone i podane do publicznej wiadomości. Wynik referendum zadecyduje o dalszych krokach w tej sprawie.

11. Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Brzozowie zaprasza na szkolenie, które odbędzie się 23 stycznia (środa) o godz. 10.00 w biurze sołtysa w Starej Wsi na temat: dopłat obszarowych, zalesiania, szkód łowieckich i programów rolno=środowiskowych.

12. Zachęcamy do pogłębiania wiary poprzez czytanie prasy katolickiej, która jest wystawiona na stoliku pod chórem.

13. Dziękujemy rejonowi za posprzątanie Bazyliki, a na bieżący tydzień zapraszamy mieszkańców z numerów od 156 do 170.

14. Różaniec święty odśpiewają róże:
- 27 Pani Stanisławy Szelast
- 28 Pani Haliny Tympalskiej
- 18 Pana Bolesława Wójtowicza
Początek strony