Ogłoszenia parafialne

1. Dziś  13 niedziela zwykła w ciągu roku. Zamiast homilii jest dzisiaj, po każdej Mszy świętej, adoracja Najśw. Sakramentu. Nieszporów dzisiaj nie będzie. Msza św. wieczorna o godz. 17.00.

2. Po Mszach świętych ministranci zbierają ofiary do puszek na wakacje letnie. „Bóg zapłać” za okazane wsparcie!

3. We wtorek  wieczorem zapraszamy czcicieli Matki Miłosierdzia na nowennę w intencji próśb i podziękowań za otrzymane łaski.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca:

w pierwszy czwartek: o 18.00  Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.30 Msza św. o dobre i liczne powołania kapłańskie  i zakonne z naszej parafii.

pierwszy piątek:
- do południa nawiedzenie chorych po dużej stronie parafii.
- o 6.00, 7.00 i o 18.30 Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa z litanią i aktem wynagrodzenia. Spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą św.

1. Dziś Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte dzisiaj o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 14.15 i 18.30. Nabożeństwo czerwcowe  o 18.00.

2. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi Pan organista Paweł Fiejdasz, któremu składamy z tej okazji najlepsze życzenia imieninowe i zarazem dziękujemy za posługę, jaką od lat wiernie wielbi Boga i wspiera lud Boży. 

3. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Oktawy Bożego Ciała i Uroczystości Serca Pana Jezusa, a w szczególności: orkiestrze parafialnej, ochotniczej straży pożarnej, siostrom służebniczkom, dzieciom sypiącym kwiaty, dzieciom komunijnym, maryjkom, małym pomocnikom Maryi, ministrantom, młodzieży z ruchu MAGIS.
Początek strony

Boot template designed by starawies.net