Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o 17:30 i w niedzielę o 16:30. We wtorek nabożeństwo jest połączone z nowenną do Matki Bożej. Prośby i podziękowania można wrzucać do skrzynki z tyłu kościoła.
2. Rodziców młodzieży ze wspólnoty MAGIS zapraszamy w sobotę 26. maja na godzinę 17:00 do Centrum św. Stanisława Kostki. Szczegółowych informacji udzielą Wasze dzieci.
3. Otoczmy modlitwą czterech kandydatów, którzy za tydzień o 10:30 zostaną włączeni do grona ministrantów.
4. Majówka na Willi rozpocznie się w przyszłą niedzielę o godz. 16:00. Przy zapisie w zakrystii proszę zgłosić, jeśli ktoś potrzebuje podwiezienia samochodem. Kto lubi śpiewać przy ognisku, niech zabierze ze sobą odpowiednie śpiewniki.
5. Za tydzień po Mszach świętych będzie organizowana zbiórka pieniędzy dla pani Katarzyny Brzozowskiej, która we wrześniu pojedzie na dwumiesięczny wolontariat na Madagaskar. Będzie tam pomagać w zajęciach dla uczniów, w tworzeniu nowych szkół i innych pracach. Część osób poznała już panią Kasię, bo w roku 2016 przed Światowymi Dniami Młodzieży prowadziła w Starej Wsi warsztaty dla grupy międzynarodowej. W zbiórce pomoże młodzież ze wspólnoty MAGIS. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!
6. Spotkanie dla osób zapisanych na pielgrzymkę do Wilna odbędzie się w niedzielę 17 czerwca o godz. 18:00. Na spotkaniu będzie pobierana druga część wpłaty: 550 złotych.

Początek strony

* * *