1. Dzisiejsza niedziela jest czwartą niedzielą zwykłą w ciągu roku. Po południu o godz. 16.30 nieszpory, a po nich, Msza św. o godz. 17.00.

2. We wtorek, zapraszamy na Nowennę do MB Miłosierdzia i Mszę św., w czasie której będziemy wypraszać potrzebne łaski przez wstawiennictwo Starowiejskiej Pani Miłosierdzia.

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

- W pierwszy czwartek 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Porządek Mszy św., jak w dzień powszedni. Na Mszach świętych będzie błogosławieństwo gromnic. W tym dniu przypada także XXI Światowy  Dzień Życia Konsekrowanego. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego będzie w tym dniu o 17:00. Na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
- W pierwszy piątek przypada wspomnienie św. Błażeja, biskupa. Po mszach św. nastąpi poświęcenie świec ku czci św. Błażeja, patrona w chorobach gardła i następnie błogosławieństwo tymi świecami. W czasie błogosławieństwa prosimy podchodzić tak, jak do komunii Św. Do południa nawiedzenie chorych po obu stronach parafii. Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa z litanią i aktem wynagrodzenia o godz. 6:00 i o 17.30. Możliwość spowiedzi w tym dniu od godziny 16:30.
- W pierwszą sobotę, o godz. 6.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP z aktem wynagrodzenia i litanią.

1. Dzisiaj trzecia niedziela zwykła w ciągu roku. Porządek Mszy św. niedzielny. Po południu zapraszamy członków grup duszpasterskich parafii na OPŁATEK, który rozpocznie się Mszą św. o godz. 14.00, a po niej spotkamy się w refektarzu zakonnym przy śpiewie kolęd i wspólnym stole. Nieszporów dzisiaj nie będzie. Msza św. wieczorna o godz. 17.00.

2. Dzisiaj także, Caritas parafialna organizuje zbiórkę do puszek na wykonanie protezy nogi dla Pana Kazimierza Skubisza, który w wypadku drogowym stracił nogę. Pan Kazimierz opiekuje się także leżącą małżonką. Niech ten gest solidarnej pomocy pozwoli zachować wiarę w ludzi, a nam da konkretną okazję do okazania miłosierdzia. Bardzo zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy. Na stoliku pod chórem jest też dostępny numer konta, na które można dokonać wpłaty.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net