1. Dzisiaj 6 niedziela wielkanocna. Po południu nabożeństwo majowe  o 16.30 i Msza św. o godz. 17.00.

2. W poniedziałek, wtorek i w środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe). W ramach nabożeństwa majowego będzie procesja błagalna o urodzaje, błogosławieństwo w pracy na roli oraz o zachowanie od nieszczęść i klęsk żywiołowych.

3. We wtorek wieczorem zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia.

4. W czwartek o 18.00 nabożeństwo majowe i Koronka do Miłosierdzia Bożego. O 18.30 Msza św. w czasie której będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

5. W najbliższy piątek, Mszą świętą na placu przed bazyliką, o godz. 10.30 rozpocznie się święto 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Serdecznie zapraszamy na te podniosłe uroczystości patriotyczne mieszkańców Starej Wsi i powiatu brzozowskiego. Bogaty program uroczystości, pokaz sprzętu wojskowego i występy Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego i innych zespołów artystycznych, stanowią niepowtarzalną okazję do przeżycia podniosłych wzruszeń. Dla uczestników święta ks. Proboszcz udziela dyspensy od pokarmów mięsnych.

1. Dzisiaj 5 niedziela wielkanocna. Na Mszy św. o 10.30 będzie rocznica Pierwszej Komunii św. Po południu nabożeństwo majowe o 16.30 i wieczorna Msza św. o godz. 17.00.

2. „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, które są przeznaczone na potrzeby naszej bazyliki.

3. We wtorek przypada święto św. Andrzeja Boboli, męczennika, patrona Polski. Wieczorem tego dnia zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia. Tego samego dnia przypada dzień modlitw w intencji Ojca Świętego Franciszka. Dar modlitwy i Komunii świętej ofiaruje rejon z numerów od 401-450. Msza św. w intencji papieża Franciszka będzie o godz. 18.30. Msze święte z Rejonu Papieskiego są wywieszone w gablocie parafialnej. zobacz ->>intencje

4. W czwartek o 18.00 nabożeństwo majowe i Koronka do Miłosierdzia Bożego. O 18.30 Msza św., w czasie której będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net