Ogłoszenia parafialne

1. Dziś 15 niedziela zwykła w ciągu roku. Wieczorna Msza św. dzisiaj o 17.00. Przez okres wakacji nieszporów nie będzie. Dzisiaj także przypada Dzień Modlitw w intencji Ojca Świętego Franciszka. Dar modlitwy i Komunii świętej ofiaruje rejon z numerów od 501 do 550.

2. We wtorek, o 18.30 nowenna do Starowiejskiej Matki Miłosierdzia.

3. W czwartek o godz. 18.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza św., w której szczególnie polecamy sprawę powołań z naszej parafii.

1. Dziś przypada 14 niedziela zwykła. Na Mszy św. o 10.30 będzie uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej śp. Ignacemu Bielawskiemu. Po Mszy św. Apel Poległych i złożenie wieńców. Uroczystość uświetni asysta honorowa  21. Brygady Strzelców Podhalańskich.

2. Nieszporów dzisiaj nie będzie. Msza św. wieczorna o godz. 17.00. „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary, które są przeznaczone na potrzeby naszej bazyliki.

3. Także dzisiaj, o godz. 18.00, będzie w naszej bazylice o koncert w ramach Festiwalu Wieczory Muzyki Organowej  i Kameralnej. Wykonawcami będą: Marek Stefański – organy i Zdzisław Stolarczyk - puzon. Wstęp wolny!

Początek strony

Boot template designed by starawies.net