1. Dzisiejsza niedziela jest trzecią niedzielą Wielkiego Postu. Wizytację kanoniczną naszej parafii rozpoczął Ks. Bp Stanisław JAMROZEK. Oficjalne powitanie Ks. Bpa nastąpi na początku Mszy św. o godz. 9.00. Także na tej Mszy św. Ks. Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. W związku z tym, kolejna Msza św. będzie wyjątkowo o 11.00. Po południu ks. Bp nawiedzi prywatnie cmentarz i o 16.00 będzie uczestniczył w Gorzkich Żalach, po których zamiast kazania nastąpi prezentacja grup duszpasterskich naszej parafii. W poniedziałek o 8.50 Ks. Biskup odwiedzi Zespół Szkół w naszej miejscowości.     

2. GORZKIE ŻALE będą dzisiaj o godz. 16.00, po nich prezentacja grup duszpasterskich naszej parafii i wieczorna Msza św. o 17.00. Po Mszach świętych będzie, przeniesiona z ubiegłej niedzieli, zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Ad Gentes. Dzieło to wspiera modlitwą i ofiarami polskich misjonarzy.  

3. Dzisiaj przypada dzień imienin Ks. Abpa Józefa Michalika, Ojca Józefa Baranioka, Ojca Józefa Kuźniara i Brata Józefa Druzgały. Otoczmy solenizantów naszą modlitwą.

4. Jutro, będzie SZKOŁA MODLITWY. Zapraszamy wszystkich chętnych do duchowej formacji i do wspólnej modlitwy.

1. Dzisiejsza niedziela jest drugą niedzielą Wielkiego Postu. Po południu GORZKIE ŻALE o godz. 16.00. Wieczorna Msza św. o 17.00. „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, które są przeznaczane na potrzeby naszej bazyliki. Taca z Gorzkich Żali jest przeznaczona na kwiaty do Bożego grobu.

2. Po Mszach świętych, Caritas Parafialna , zbiera dzisiaj ofiary do puszek na operację Huberta Pelca. Zachęcamy do ofiarności, by w ten sposób umożliwić Hubertowi powrót do zdrowia.

3. We wtorek zapraszamy na wieczorną Mszę św. na której wypraszać będziemy potrzebne łaski, przez wstawiennictwo Starowiejskiej Matki Miłosierdzia.  Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej w sali koło furty.

4. W czwartek przypada dzień modlitw w intencji Ojca Świętego Franciszka. Dar modlitwy i Komunii świętej ofiaruje rejon z numerów od 301- 350. Msza św. w intencji papieża Franciszka będzie o godz. 17.30. Msze święte z Rejonu Papieskiego są wywieszone w gablocie parafialnej. /zobacz/ O 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza św. w której polecamy sprawę powołań z naszej parafii.

5. Także w czwartek, o godz. 18.00, w sali kolegium, spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku przystopują do pierwszej Komunii św.

6. W przyszłą niedzielę wizytację kanoniczną naszej parafii rozpoczyna Ks. Bp Stanisław JAMROZEK. Oficjalne powitanie Ks. Bpa nastąpi na początku Mszy św. o godz. 9.00. Także na tej Mszy św. Ks. Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. W związku z tym, kolejna Msza św. będzie w przyszłą niedzielę wyjątkowo o 11.00. Po południu ks. Bp nawiedzi prywatnie cmentarz i o 16.00 będzie uczestniczył w Gorzkich Żalach, po których zamiast kazania nastąpi prezentacja Grup Duszpasterskich naszej parafii. W poniedziałek o 8.50 Ks. Biskup odwiedzi Zespół Szkół w naszej miejscowości.    

Początek strony

Boot template designed by starawies.net