1. Dzisiejsza niedziela jest szóstą niedzielą zwykłą w ciągu roku. Nieszpory dzisiaj o 16.30 i wieczorna Msza św. o 17:00. Dziękujemy wszystkim za dzisiejszą tacę, która, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, jest przeznaczona na potrzeby naszej bazyliki.

2. Także dzisiaj, w Radio Rzeszów, o godz. 15.05, w ramach audycji o sanktuariach Podkarpacia, będzie program o naszym sanktuarium maryjnym. Zachęcamy do słuchania.

3. We wtorek zapraszamy na wieczorną Mszę św. o 17: 30, podczas której wypraszać będziemy potrzebne łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. w sali koło furty będzie spotkanie Akcji Katolickiej.

4. W czwartek przypada dzień modlitw w intencji Ojca Świętego Franciszka. Dar modlitwy i Komunii świętej ofiaruje rejon z numerów od 251- 300. Msza św. w intencji papieża Franciszka będzie o godz. 17.30. Msze święte z Rejonu Papieskiego są wywieszone w gablocie parafialnej. O 17:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza św. w której polecamy sprawę powołań z naszej parafii.

5. Także w czwartek, o godz. 18.00, spotkanie rodziców dzieci klas trzecich, w sali kolegium.

1. Dzisiejsza niedziela jest piątą niedzielą zwykłą w ciągu roku. Dzisiaj także przypada liturgiczne wspomnienie św. Agaty. Po Mszach św. będzie błogosławieństwo chleba, wody i soli. Na wszystkich Mszach świętych zamiast homilii będzie adoracja Najśw. Sakramentu. Po południu o 16.30 nieszpory i wieczorna Eucharystia o 17:00. O godz. 18.00 spotkanie z cyklu Niedzielne Wieczory Biblijne. Chętnych zapraszamy!

2. We wtorek, zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Miłosierdzia na nowennę w intencji próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia.

3. W czwartek, o 17:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza św., w której polecamy sprawę powołań z naszej parafii.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net