1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Wieczorna Msza św. o 17.00.

2. W ośrodku Dzieła Pomocy Dzieciom w Żmiącej koło Limanowej odbywa się dzisiaj Święto Dzieci i ich Przyjaciół. Na spotkaniu tym nasze Maryjki prezentują specjalny program artystyczny.

3. Jutro, w poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła. Msze św.  będą o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 14.15 i 18.30. Nabożeństwo czerwcowe będzie o 18.00.

4. We wtorek zapraszamy na nowennę w intencji próśb i podziękowań za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia.

5. W najbliższy czwartek obchodzić będziemy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Zachęcamy do modlitwy za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. O 18.00 nabożeństwo czerwcowe i Koronka do Bożego Miłosierdzia. O 18.30 Msza św.; w której szczególnie polecamy sprawę powołań z naszej parafii.

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.  Po południu nabożeństwo majowe o 16.30 i wieczorna Msza św. o 17.00.

2.  Jutro także  będzie SZKOŁA MODLITWY. Zapraszamy wszystkich chętnych do duchowej formacji i do wspólnej modlitwy.

3. We wtorek wieczorem zapraszamy na nowennę w intencji próśb i podziękowań przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia.

4. Dzieci, które uczęszczały na majówki prosimy, by w środę przyniosły wyklejone plansze. Po nabożeństwie majowym czeka na te dzieci miła niespodzianka.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net