Ogłoszenia parafialne

1. Imieniny obchodzą dziś ojcowie jezuici Kazimierz Faron i Kazimierz Leń. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
3. Zbiórka na misje w ubiegłą niedzielę przyniosła 2775 zł. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom "Caritas" i wszystkim ofiarodawcom.
4. Dziś adoracja w milczeniu od godz. 11:30. Msza św. chrzcielna o 12:30.
5. Gorzkie Żale o 16:00. Kazania pasyjne głosi o. Stanisław Mrozek.
6. Spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek po wieczornej Eucharystii.
7. Wdzięczną modlitwą obejmijmy naszą młodzież, która przyjmie sakrament bierzmowania w czwartek o godz. 18:00. W związku z uroczystością nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia przeniesione jest na piątek (przed Mszą wieczorną).
8. Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 17:00. Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych - po Mszy wieczornej.
9. Rekolekcje Trzeźwościowe w Miejscu Piastowym rozpoczną się w piątek 9. marca. Więcej informacji na ulotkach i na tablicy ogłoszeń.
10. W Bazylice Brzozowskiej w ramach inicjatywy „24 godziny dla Pana” w piątek od 12:00 do północy w trwać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania ze spowiedzi świętej.
11. W nawie bocznej wystawiony jest kosz na dary dla ubogich.
12. W zakrystii można się jeszcze zapisać na wyjazd do Kałkowa. Odjazd autokaru w sobotę 24. marca o 6:30 spod Domu Strażaka.
13. Zapisy na pielgrzymkę do Wilna do końca marca.
14. Dziękujemy rejonowi za posprzątanie kościoła. Zapraszamy teraz parafian z numerów od 151 do 165. Prosimy o informację, ile osób przyjdzie w sobotę do sprzątania.
15. Różaniec św. odśpiewają Róże:
* 28 Pani Haliny Tympalskiej
* 29 Pani Weroniki Olejarskiej
* 5 Pana Józefa Prajsnara

1. Przed kościołem zbierane są ofiary do puszek z przeznaczeniem na misje "Ad Gentes".
2. Gorzkie Żale dziś o 16:00. Kazania pasyjne głosi o. Stanisław Mrozek.
3. W czwartek 1. marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Z tej okazji o godz. 18:00 zapraszamy na Eucharystię, po której odbędzie się apel z udziałem asysty honorowej 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. Wyjątkowo nie będzie nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego.
4. Spotkanie dla rodziców młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 19:00 w Centrum św. Stanisława Kostki na II piętrze.
5. W pierwszy piątek odwiedzimy chorych parafian. Spowiedź od godz. 16:00. Msza św. o godz. 16:30, Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00. Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych - po Mszy wieczornej.
6. Rekolekcje Trzeźwościowe w Miejscu Piastowym rozpoczną się w piątek 9. marca. Więcej informacji na ulotkach i na tablicy ogłoszeń.
7. W Bazylice Brzozowskiej w ramach inicjatywy „24 godziny dla Pana” w piątek 9. marca w trwać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania ze spowiedzi świętej (godz. 12:00-24:00).
8. W piątek 16. marca odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne w Bazylice Brzozowskiej 12. marca o godz. 18:30. Zobacz:   www.edk.org.pl/trasy.html
9. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Kałkowa 24. marca. Przy zapisie w zakrystii należy wpłacić 60 zł. W tej cenie zawarte są koszty obiadu i wstępu na Misterium Męki Pańskiej, które odbędzie się w ogrzewanej sali teatralnej.   www.kalkow.com.pl
10. Na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej dostępne są informacje na temat pielgrzymki do Wilna. Zapisy w zakrystii do końca marca.
11. Do końca lutego trwa rekrutacja do programu dla bezrobotnych kobiet. Zobacz:  www.biznesistyl.pl/biznes/biznes-na-co-dzien/6491_.html
12. Dziękujemy rejonowi za posprzątanie kościoła. Zapraszamy teraz parafian z numerów od 136 do 150. Prosimy o informację, ile osób przyjdzie w sobotę do sprzątania.
13.Różaniec św. odśpiewają Róże:
* 26 Pani Zofii Żmuda
* 27 Pani Marzeny Szelast
* 4 Pana Mariana Dydka

Początek strony

* * *