Ogłoszenia parafialne

1. Dziś przypada 17-ta niedziela zwykła w ciągu roku. Porządek Mszy św. świąteczny. Nieszporów nie będzie.

2. Dzisiaj o godzinie 13.30, rozpocznie się „JEZUICKI FESTYN RODZINNY”. Gwiazdą festynu jest znany zespół TREBUNIE TUTKI. Festyn będzie na terenie naszych ogrodów. Zapraszamy całe rodziny, koniecznie z dziećmi i wnukami. Szczegóły można znaleźć na plakatach, naszych stronach internetowych oraz usłyszeć w Radio Rzeszów, które, obok Telewizji Polskiej Rzeszów i Nowego Podkarpacia, jest patronem medialnym festynu. Impreza jest całkowicie bezalkoholowa!

3. Jutro przypada Uroczystość Świętego Ignacego Loyoli, założyciela Towarzystwa Jezusowego.  

4. We wtorek o godz. 18.30 nowenna w intencji próśb i podziękowań za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia.

1. Dzisiaj przypada 16 niedziela zwykła. Porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. W okresie wakacji nieszporów nie będzie.

2. We wtorek przypada święto Św. Jakuba Apostoła i Św. Krzysztofa. Po Mszy Św. wieczornej, tego samego dnia, błogosławieństwo kierowców i pojazdów na parkingu przy Centrum „pod  Parnasem” oraz na parkingu przy Straży Pożarnej. Sprawnym przebiegiem akcji będą kierowali strażacy z OSP Stara Wieś. Prosimy o podporządkowanie się ich zaleceniom.

3. Także we wtorek zapraszamy na nowennę w intencji próśb i podziękowań za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia.

4. W tym samym dniu, czyli we wtorek, 25 lipca, w naszych ogrodach rozpoczną się XIII IGNACJAŃSKIE DNI MŁODZIEŻY. Tegoroczna edycja zgromadzi ponad 400 młodych osób z całej Polski i będzie odbywać się pod hasłem ,,Dwa Sztandary'', w piątek 28 lipca o godzinie 20.00 odbędzie się koncert ewangelizacyjny, gdzie gwiazdą wieczoru będzie rapujący ksiądz, Jakub Bartczak. Serdecznie zapraszamy!

Początek strony

Boot template designed by starawies.net