Ogłoszenia parafialne

1.    Na rodzinne kolędowanie w bazylice zapraszamy dziś i w przyszłą niedzielę o godz. 15:30.
2.    Zebrana dziś taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. Za tydzień zbierzemy tacę na potrzeby bazyliki. Natomiast za 2 tygodnie będzie tak zwana taca kolędowa.
3.    Za tydzień przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. W odpowiedzi na apel Ojca Świętego podejmiemy modlitwę za uchodźców o godz. 10:30.
4.    W niedzielę 21. stycznia odbędzie się spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup duszpasterskich łącznie z orkiestrą i radą parafialną. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 14:00.
5.    Na stoliku pod chórem dostępne są informacje, jak można przekazać 1% podatku na leczenie Huberta Pelca. Jego rodzice wdzięczni są za każdą okazaną pomoc.
6.    Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Zamiast Posłańca Serca Jezusowego otrzymujemy teraz biuletyn "Modlitwa i Służba" w cenie 4 złotych.
7.    Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu bazyliki. Jeśli to możliwe, prosimy o zgłoszenie jeszcze dziś do Pana Kościelnego lub do Ojca Proboszcza, które osoby z numerów od 16 do 40 przyjdą sprzątać w sobotę.
8.    Różaniec św. odśpiewają Róże:
* 11 Pani Marii Dytko
* 12 Pani Marii Nogaj
* 15 Pana Kazimierza Zygmunta

1. Ojcowie Jezuici dziękują za życzliwe przyjęcie i wszelką okazaną pomoc w czasie wizyt duszpasterskich. Jeśli ktoś został pominięty i chciałby przyjąć kolędę w styczniu, proszę to zgłosić telefonicznie lub przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Serdecznie dziękujemy parafianom za wsparcie przedszkola w Katondwe. Kolędnicy misyjni zebrali 5 085,31 zł. Dziękujemy też dwóm osobom, które pomagały siostrom w opiece nad dziećmi.

3. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek w połowie grudnia. Na pomoc Kościołowi na Wschodzie zebraliśmy 4 449 zł.

4. Dziś o 17:00 uroczysta Eucharystia i nabożeństwo na zakończenie roku.

Początek strony

* * *