1. Dzisiaj rozpoczynamy Wielkopostne Rekolekcje Parafialne. Nauki rekolekcyjne będzie głosił o. Henryk Całka z Wrocławia. Prosimy  zapoznać się z programem  rekolekcji, by wykorzystać dany nam czas łaski. Dzisiaj po południu GORZKIE ŻALE o godz. 16.00. O 17.00 Msza św. wieczorna. Taca z Gorzkich Żali jest przeznaczona na kwiaty do Bożego grobu. Dzisiaj także o 18.00 spotkanie z cyklu Wieczory Biblijne. Chętnych zapraszamy!

2. Jutro imieniny obchodzi O. Ryszard Podyma. Pamiętajmy o Nim w naszej modlitwie.

3. Chorych zapraszamy w najbliższy wtorek, na specjalną Mszę św., połączoną z Sakramentem Chorych i błogosławieństwem lourdzkim, na godz. 11.00. Wcześniej będzie można skorzystać z Sakramentu Pojednania. Osoby, które mają problemy z chodzeniem, prosimy podwieźć pod kaplicę św. Andrzeja Boboli, gdzie nie ma stopni.

4. Także we  wtorek, zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Miłosierdzia o godz.18.00.

1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą radości zwaną LAETARE. Na Mszy św. o 10.30 będzie przyjęcie kandydatek do Małych Pomocników Niepokalanej i Dziewczęcej Służby Maryi.
O 16.00 GORZKIE ŻALE z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, kazaniem pasyjnym i ucałowaniem świętych relikwii. Taca z Gorzkich Żali jest przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu. Wieczorna Msza św. dzisiaj o 17:00.

2. We wtorek zapraszamy o 18.30 na nowennę ku czci MB Miłosierdzia. Także we wtorek, będzie zbiórka makulatury i puszek, jako pomoc dla nowo-otwartego przedszkola w Sudanie Płd., gdzie pracował Ojciec Tomasz Nogaj. Makulaturę i puszki można składać w tym dniu od 7.00 do 11.00 na placu przed Domem Strażaka.

3. W środę 29 marca, o godz. 18.00, w Domu Strażaka, będzie zebranie wiejskie. Porządek zebrania jest przedstawiony na tablicy ogłoszeń.

4. W czwartek o 18.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i następnie Msza św. o powołania z naszej parafii.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net