1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Po południu o 16.30 nieszpory i o 17.00 wieczorna Msza św. Po Mszach świętych dzisiaj, Caritas parafialna, w odpowiedzi na apel papieża Franciszka, zbierać będzie ofiary do puszek na rzecz ofiar w Syrii. Za złożone ofiary składamy „Bóg zapłać”.

2. Jutro rozpoczyna się 73. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Idźcie i głoście”.

3. Jutro także  będzie SZKOŁA MODLITWY. Zapraszamy wszystkich chętnych do duchowej formacji i do wspólnej modlitwy.

4. Także w dniu jutrzejszym swoje imieniny obchodzi Brat Minister Grzegorz Sochacki. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie.

5. We wtorek zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Miłosierdzia.

1. Z okazji Świąt Wielkanocy życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych. Niech radość Wielkanocnych Świąt dotrze do każdej rodziny w naszej parafii i do rodzin naszych przyjaciół i gości.
Jako ludzie wierzący, życzymy wszystkim, aby wiara w to, że Jezus zmartwychwstał żyje i jest pośród nas, przeniknęła nasze życie i budziła nadzieję na lepszą przyszłość opartą na sprawiedliwości i wzajemnej miłości.

2. Dzisiaj i w Poniedziałek Wielkanocny o 16.30 Nowenna do Miłosierdzia Bożego, a w kolejne dni powszednie o 18.00.

3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy św. niedzielny. Zamiast kazania będzie czytany List Rektora Akademii Ignatianum, a taca będzie przekazana na potrzeby tejże uczelni. Jutro imieniny obchodzi O. Robert Wojnowski. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie.

4. Najbliższy tydzień, zwany Białym, jest przedłużeniem świętowania Zmartwychwstania i dlatego w najbliższy piątek, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net