1. Dzisiaj 11-ta niedziela zwykła. Na Mszy św. o 10.30 będzie przyjęcie nowych ministrantów. Po południu nabożeństwo czerwcowe o 16.30 i Msza św. o 17.00.

2. Młodzież ze Wspólnoty MAGIS zbiera dzisiaj, po Mszach świętych,  datki do puszek na rekolekcje letnie. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.

3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w procesjach eucharystycznych, które odbywają się podczas nabożeństw czerwcowych. Zakończenie oktawy w czwartek i wtedy nastąpi poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

4. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do podniosłego przeżycia Uroczystości Bożego Ciała. Szczególnie dziękujemy osobom odpowiedzialnym  za ołtarze i osobom je wspierającym. Dziękujemy Orkiestrze parafialnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Policji, pocztom sztandarowym, dzieciom sypiącym kwiaty, dzieciom 1-szo komunijnym, Maryjkom, Małym Pomocnikom Maryi, ministrantom, młodzieży z ruchu MAGIS. Dziękujemy także za przystrojenie domów.

1. Dziś przypada Uroczystość Przenajświętszej Trójcy, która kończy okres Komunii Świętej wielkanocnej.  Po południu  nabożeństwo czerwcowe  o 16.30  i o 17.00 Msza św.
2. We wtorek wieczorem zapraszamy na nowennę w intencji próśb i podziękowań  za otrzymane łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej w sali koło furty.

3. W czwartek, przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa, czyli Boże Ciało. Osoby wyznaczone prosimy o przygotowanie ołtarzy. Procesja wyruszy tradycyjnie po Mszy św. o godz. 9.00 i przebiegać będzie Dużą Stroną w kierunku Bliznego. Bardzo prosimy o przystrojenie z tej okazji domów. Do udziału w procesji zapraszamy całą parafię, a szczególnie: dzieci do sypania kwiatów, ministrantów, Maryjki, Małych Pomocników Maryi, dzieci komunijne, MAGIS, niosących feretrony i chorągwie, Ochotniczą Straż Pożarną, Orkiestrę parafialną, siostry zakonne i wiernych. Mszy św. o 10.30 z racji procesji nie będzie! Niech nasz liczny udział w tej procesji będzie wyrazem naszej miłości do Jezusa Eucharystycznego, a także świadectwem naszej wiary wobec świata w którym żyjemy.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net