Wydarzenia

Od 31 sierpnia do 2 września 2018 r. kilkanaście dziewcząt należących do Dziewczęcej Służby Maryjnej i Małych Pomocników Niepokalanej, uczestniczyło w warsztatach  muzycznych i wypoczynku w pobliskich Górkach.
 więcej zdjęć w Galerii-->>

Relację z uroczystości można obejrzeć na portalu informacyjnym INFOPODKARPACIE.pl

    3 czerwca br., podczas Mszy Świętej o godz. 10.30, Ojciec Proboszcz Kazimierz Faron, dokonał przyjęcia dziewcząt do Małych Pomocników Niepokalanej, Dziewczęcej Służby Maryjnej i niektórym z nich nadał kolejne stopnie, zdobywane podczas formacji.
    Dziewczęta odpowiednio do zdobywanych stopni, otrzymały: znaczki DSM, cudowne medaliki oraz legitymacje potwierdzające zakończenie kolejnego etapu formacji.
    Dziewczęta polecamy opiece Niepokalanej Maryi, by pod Jej opieką, wiernie realizowały podjęte zobowiązania.

więcej w galerii-->>
     W dniach 16-18 marca br. w Ośrodku Rekolekcyjno-Wypoczynkowym w Zboiskach, trwały warsztaty muzyczne dla Dziewczęcej Służby Maryjnej i Małych Pomocników Niepokalanej. Odbyły się one pod kierunkiem s. Małgorzaty Fryś, która prowadzi dziecięcą scholę w naszej parafii. W spotkaniu wzięło udział 16 dziewcząt. Miłą niespodzianką były odwiedziny naszego Ojca Proboszcza Kazimierza Farona i Ojca Rektora Wiesława Farona.
    Łącząc modlitwę z nauką śpiewu i rekreacją, dziękowałyśmy Panu Bogu za wspólnie spędzony czas.

s. Agata Krok                

 

  Zobacz zdjęcia: Galeria -->>

Początek strony

* * *