1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości odpustowych w naszej parafii. Dziękujemy policji, OSP Stara Wieś, firmie DAR-MED, Panu Organiście i orkiestrze parafialnej, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Siostrom Służebniczkom, Panu Kościelnemu, Panu Zbyszkowi i ekipie, która pracowała przy ustawieniu ołtarza polowego. Szczególne podziękowania dla wspólnoty MAGIS i wszystkich osób, które we wtorek pomagały w przygotowaniu placu kościelnego. Co prawda część tej pracy poszła na marne z powodu deszczu, ale zasługa w niebie pozostanie.
2. Mimo niesprzyjającej pogody do naszego sanktuarium przybyło 19 pielgrzymek pieszych, w których łącznie uczestniczyło ponad 2.300 osób. Kapłani udzielili wiernym 7 i pół tysiąca Komunii św. Trudno ocenić, ile osób brało udział we wszystkich Mszach św. Dziękujemy za to wielkie świadectwo wiary i miłości do Matki Bożej!
3. Pielgrzymka do sanktuarium św. Antoniego w Radecznicy odbędzie się w sobotę 22 września. Przy zapisie w zakrystii należy wpłacić 100 zł, koszt wyjazdu dla dzieci - 60 zł.
4. Różaniec święty poprowadzą Róże:
* 15 Pani Stanisławy Dżoń
* 16 Pani Heleny Sobaś
* 18 Pana Bolesława Wójtowicza

Początek strony