1. Dziś po Mszach św. prowadzona jest zbiórka do puszek dla pani Katarzyny Brzozowskiej, która we wrześniu pojedzie na dwumiesięczny wolontariat na Madagaskar. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. We wtorek o godz. 15:00 zapraszamy na uroczystą Mszę św. z okazji 80. rocznicy zawierzenia 2. Pułku Strzelców Podhalańskich Matce Boskiej Starowiejskiej. Zawierzenie zostanie odnowione przez żołnierzy 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich z Przemyśla - kultywujących chlubne tradycje wojsk podhalańskich w 100-lecie powstania formacji.
3. W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Po Eucharystii o godz. 9:00 pójdziemy w procesji Dużą Stroną w kierunku Osiedla. Prosimy o przystrojenie z tej okazji domów. Do udziału w procesji zapraszamy całą parafię, a szczególnie: dzieci sypiące kwiaty, dzieci pierwszokomunijne, ministrantów, Dziewczęcą Służbę Maryjną i Małych Pomocników Maryi, MAGIS, osoby niosące feretrony i chorągwie, Ochotniczą Straż Pożarną i orkiestrę parafialną. Mszy św. o 10:30 nie będzie!
4. O. Marian Kępka SJ obchodzi w czwartek swoje imieniny i urodziny. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
5. Przez całą oktawę Bożego Ciała w ramach nabożeństwa o godz. 17:30 odbywać się będą procesje z Najśw. Sakramentem.
6. W pierwszy piątek odwiedzimy chorych. Dodatkowa Msza św. o 16:30. Spowiedź od 16:00. W tym dniu na mocy dyspensy Księdza Arcybiskupa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. Siostry Służebniczki zapraszają do swojego klasztoru na kolejną prezentację głośnego spektaklu pod tytułem "Pensjonat pod skrzydłami" w piątek o 19:15.
8. W pierwszą sobotę czerwca o godzinie 10ºº w naszej Bazylice zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna z okazji jubileuszu 20-lecia powstania Spółki ARTGOS. Zarząd Spółki zaprasza do wspólnej modlitwy wszystkich obecnych jak i byłych pracowników (emerytów i rencistów).
9. Nabożeństwo Fatimskie zaraz po Mszy o godz. 18:00.
10. W przyszłą niedzielę będzie adoracja Najśw. Sakramentu o 11:30 i dodatkowa Msza św. chrzcielna o 12:30.
11. Zapraszamy do udziału w Marszu dla Życia i Rodziny, który odbędzie się w niedzielę 3. czerwca w Przemyślu. Rozpoczęcie o 11:30 Mszą św. w Archikatedrze pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Adama Szala. Szczegóły na plakatach.
12. W ramach Gminnego Dnia Dziecka w Domaradzu w poniedziałek 4. czerwca wystąpi między innymi zespół "Arka Noego".
13. Ks. Damian Pawlik SJ przyjmie święcenia kapłańskie w sobotę 23. czerwca w Krakowie. Organizowany jest wyjazd autokarem na tę uroczystość. Przy zapisie w zakrystii osoby dorosłe płacą 20 zł, młodzież szkolna - 10 zł.
14. W związku z 40. rocznicą wyboru Papieża Polaka rozpoczyna się akcja, której celem jest zebranie świadectw ludzi, na których życie wpływ wywarła osoba i nauczanie św. Jana Pawła II. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej:  https://dzielo.pl/regulamin-akcji
15. Nowa Biblioteka Parafialna czynna jest we wtorek od 16:00 do 17:30 na I piętrze centrum "Pod Parnasem". Więcej informacji na tablicy ogłoszeń i w internecie.
16. Różaniec św. odśpiewają Róże:
* 20 Pani Zofii Zygmunt
* 21 Pani Anny Żmuda
* 1 Pana Józefa Czecha

Początek strony