1. Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Są to jednocześnie Kwartalne Dni Modlitw (tak zwane Suche Dni Letnie). Nieszpory dziś o 16:30.
2. Młodzież ze wspólnoty MAGIS prowadzi zbiórkę pieniędzy na warsztaty muzyczne w Nowym Sączu. Bóg zapłać za złożone ofiary!
3. W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski.
4. We wtorek brat minister Grzegorz Sochacki SJ obchodzi imieniny. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
5. Nabożeństwo fatimskie w pierwszą sobotę maja odprawimy zaraz po Mszy o godz. 18:00.
6. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na dwudniową pielgrzymkę do Zakopanego i Kalwarii Zebrzydowskiej. Autokar wyruszy we wtorek 1 maja o godz. 4:00 rano spod Domu Strażaka.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła! W kolejną sobotę zapraszamy mieszkańców rejonu od 271 do 285.
8. Prosimy naszych parafian o oddanie głosu w REFERENDUM na temat  odnowienia ogrodzenia i chodnika wokół cmentarza. Całość prac może kosztować 140 tys. zł. Na ławkach i na stoliku z tyłu kościoła dostępne są karty do głosowania dla każdej rodziny. Prosimy o ich wypełnienie i wrzucenie do skarbony pod chórem do 20 maja.
9. I jeszcze jedna ważna sprawa: Na odwrocie karty do głosowania należy zaznaczyć, w jaki sposób dana rodzina zatroszczy się o SPRZĄTANIE BAZYLIKI. Można zdecydować się na osobistą pracę w sobotę lub zamiast tego przekazać określoną kwotę na opłacenie sprzątaczki. Proponujemy, by na ten cel przeznaczyć 10 zł od każdej osoby dorosłej mieszkającej pod danym adresem. Rodziny, które wolą zapłacić za sprzątanie, powinny włożyć do koperty wypełnioną kartę i pieniądze i wrzucić kopertę do skarbony pod chórem. Natomiast rodziny, które będą przychodzić do sprzątania, są zwolnione z opłaty i wrzucają do skarbony wypełnione karty bez koperty.
10. Różaniec św. odśpiewają Róże:
* 10 Pani Genowefy Tomkiewicz
* 11 Pani Marii Dytko
* 14 Pana Stanisława Dydka

Początek strony