1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Przypominamy o możliwości codziennego zyskiwania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami za odmówienie w kościele Koronki do Bożego Miłosierdzia.
2. Adoracja w milczeniu od 11:30 do 12:30.  Nieszpory o 16:30.
3. Po Mszach świętych wolontariusze „Caritas” prowadzą zbiórkę pieniędzy na rzecz chorych dzieci z naszej parafii, wymagających długotrwałego leczenia i rehabilitacji. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
4. Jutro obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
5. Na nowennę ku czci Matki Bożej Miłosierdzia zapraszamy w każdy wtorek o 18:00. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w każdy czwartek o 17:30.
6. Dzieci, które otrzymały skarbonki "Od juniora dla seniora", proszone są o ich przyniesienie do zakrystii w przyszłą niedzielę.
7. Zakopane, Ludźmierz, Kalwaria Zebrzydowska i Wadowice - to ważniejsze punkty dwudniowej pielgrzymki planowanej na 1 i 2 maja. Przy zapisie w zakrystii należy wpłacić 180 zł. Cena zawiera koszty przejazdu, noclegu i wyżywienia.
8. Dla ratowania trzynastoletniej Olivii z Brzozowa konieczny jest przeszczep szpiku. Akcja rejestracji dawców odbędzie się 22 kwietnia od godz. 10:00 w budynku szkoły podstawowej przy ul. Parkowej 5. Potrzebny będzie dowód osobisty.
9. Przed miesiącem nieznany sprawca zabrał z zakrystii pilota do otwierania okien i kilkakrotnie próbował otwierać okna w bazylice. Informujemy, że zakup i zaprogramowanie nowego pilota może kosztować 1000 zł.
10. W trosce o bezpieczeństwo dzieci i gości przybywających do sanktuarium apelujemy, by psy nie były wypuszczane poza teren posesji.
11. Spotkanie z mieszkańcami zainteresowanymi budową kanalizacji odbędzie się w środę o 17:00 w Domu Strażaka.
12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W kolejną sobotę zapraszamy parafian z numerów od 241 do 255.
13. Różaniec św. odśpiewają Róże:
* 6 Pani Józefy Herbut
* 7 Pani Marii Skarbek
* 12 Pana Henryka Zaręby

Początek strony