1. Przed kościołem zbierane są ofiary do puszek z przeznaczeniem na misje "Ad Gentes".
2. Gorzkie Żale dziś o 16:00. Kazania pasyjne głosi o. Stanisław Mrozek.
3. W czwartek 1. marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Z tej okazji o godz. 18:00 zapraszamy na Eucharystię, po której odbędzie się apel z udziałem asysty honorowej 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. Wyjątkowo nie będzie nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego.
4. Spotkanie dla rodziców młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 19:00 w Centrum św. Stanisława Kostki na II piętrze.
5. W pierwszy piątek odwiedzimy chorych parafian. Spowiedź od godz. 16:00. Msza św. o godz. 16:30, Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00. Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych - po Mszy wieczornej.
6. Rekolekcje Trzeźwościowe w Miejscu Piastowym rozpoczną się w piątek 9. marca. Więcej informacji na ulotkach i na tablicy ogłoszeń.
7. W Bazylice Brzozowskiej w ramach inicjatywy „24 godziny dla Pana” w piątek 9. marca w trwać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania ze spowiedzi świętej (godz. 12:00-24:00).
8. W piątek 16. marca odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne w Bazylice Brzozowskiej 12. marca o godz. 18:30. Zobacz:   www.edk.org.pl/trasy.html
9. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Kałkowa 24. marca. Przy zapisie w zakrystii należy wpłacić 60 zł. W tej cenie zawarte są koszty obiadu i wstępu na Misterium Męki Pańskiej, które odbędzie się w ogrzewanej sali teatralnej.   www.kalkow.com.pl
10. Na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej dostępne są informacje na temat pielgrzymki do Wilna. Zapisy w zakrystii do końca marca.
11. Do końca lutego trwa rekrutacja do programu dla bezrobotnych kobiet. Zobacz:  www.biznesistyl.pl/biznes/biznes-na-co-dzien/6491_.html
12. Dziękujemy rejonowi za posprzątanie kościoła. Zapraszamy teraz parafian z numerów od 136 do 150. Prosimy o informację, ile osób przyjdzie w sobotę do sprzątania.
13.Różaniec św. odśpiewają Róże:
* 26 Pani Zofii Żmuda
* 27 Pani Marzeny Szelast
* 4 Pana Mariana Dydka

Początek strony