1. Dziś młodzież ze wspólnoty MAGIS zbiera pieniądze do puszek na rekolekcje zimowe. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Na ostatnie spotkanie w ramach rodzinnego kolędowania zapraszamy dziś o godz. 15:30.
3. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30. Po Eucharystii spotkanie Akcji Katolickiej.
4. W pierwszy piątek lutego przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte o godz. 6:00, 7:30, 9:00, 14:15, 16:30 i 18:00. Podczas każdej Eucharystii poświęcenie Gromnic. W tym dniu w sposób szczególny w modlimy się za osoby konsekrowane. Taca przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne. Rano odwiedzimy chorych z Komunią św. Spowiedź dzieci od godz. 16:00.
5. W sobotę przypada wspomnienie św. Błażeja, patrona w chorobach gardła. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie świec ku czci św. Błażeja i błogosławieństwo tymi świecami.
6. W pierwszą niedzielę lutego będzie dodatkowa Msza św. o godz. 12:30 w intencji dzieci świętujących rocznicę urodzin i rocznicę chrztu.
7. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych pielgrzymkach zapraszamy na spotkanie organizacyjne w niedzielę 4 lutego o godz. 18:00. Oprócz wyjazdów jednodniowych chcemy zaplanować dłuższą pielgrzymkę do Wilna.
8. Na stoliku pod chórem dostępny jest nowy numer biuletynu Modlitwa i służba.
9. Osoby bezrobotne mogą starać się o dotację na założenie działalności gospodarczej do 49 tysięcy złotych. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
10. Dziękujemy za posprzątanie bazyliki i placu kościelnego. Zapraszamy teraz parafian z numerów od 76 do 90. Prosimy o zgłoszenie w zakrystii, kto może przyjść w sobotę.
11. Różaniec św. odśpiewają Róże:
* 17 Pani Zofii Cyran
* 18 Pani Heleny Dydek
* 20 Pana Tadeusza Cyconia
Początek strony

* * *