1. Wypominki dziś o 16:30, a w dni powszednie o 17:00.

2. Dziś o. Józef Baraniok SJ obchodzi 80. urodziny, a we wtorek br. Janusz Ostrowski SJ świętuje imieniny. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

3. W środę wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Jej opiece powierzamy Pana Organistę, orkiestrę parafialną, diakonię muzyczną wspólnoty "Magis" oraz scholę dziecięcą. Dziękujemy przy tej okazji za zaangażowanie i czas poświęcony na przygotowanie pięknej oprawy liturgicznej.

4. W sobotę o 10:00 rozpoczniemy adorację przed Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata, a na zakończenie w niedzielę o 16:45 odnowimy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa jako Króla i Pana. Program adoracji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. /zobacz-->>

5. Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak oraz Szkoły z Gminy Brzozów zapraszają na Koncert Charytatywny, który odbędzie się w czwartek o 17:00 w Brzozowskim Domu Kultury. W trakcie koncertu zbierane będą wolne datki na leczenie ośmioletniego Huberta Pelca ze Starej Wsi. Szczegóły na plakacie.

6. Przypominamy, że autokar do Łańcuta wyruszy spod Domu Strażaka w sobotę 25. listopada o 6:45. Emerytów i uczniów prosimy o zabranie ze sobą legitymacji.

7. Za tydzień przybędzie do nas o. Czesław Tomaszewski SJ wspierający działalność jezuitów misjonarzy. Po Mszach św. będą rozprowadzane kalendarze misyjne.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stoliku pod chórem dostępne są Intencje Apostolstwa Modlitwy. A w księgarni "Pod Parnasem" można kupić kalendarze i nowości wydawnicze.

9. Dziękujemy rejonowi za posprzątanie kościoła i placu kościelnego. Na ten tydzień zapraszamy mieszkańców z numerów od 736 do 750.

10. Różaniec św. odśpiewają Róże:

27 Pani Marzeny Szelast

28 Pani Haliny Tympalskiej

5 Pana Józefa Prajsnar

Początek strony

* * *