1. Dzisiaj 5 niedziela wielkanocna. Na Mszy św. o 10.30 będzie rocznica Pierwszej Komunii św. Po południu nabożeństwo majowe o 16.30 i wieczorna Msza św. o godz. 17.00.

2. „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, które są przeznaczone na potrzeby naszej bazyliki.

3. We wtorek przypada święto św. Andrzeja Boboli, męczennika, patrona Polski. Wieczorem tego dnia zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia. Tego samego dnia przypada dzień modlitw w intencji Ojca Świętego Franciszka. Dar modlitwy i Komunii świętej ofiaruje rejon z numerów od 401-450. Msza św. w intencji papieża Franciszka będzie o godz. 18.30. Msze święte z Rejonu Papieskiego są wywieszone w gablocie parafialnej. zobacz ->>intencje

4. W czwartek o 18.00 nabożeństwo majowe i Koronka do Miłosierdzia Bożego. O 18.30 Msza św., w czasie której będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

5. Młodzież ze wspólnoty MAGIS dziękuje za ofiary na warsztaty muzyczne. Zebrano kwotę 1 306 zł.

6. Urząd Miejski w Brzozowie zawiadamia, że odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny w Starej Wsi będą odbierane dnia 22 maja od godz. 7.00 w miejscach dotychczasowego odbioru odpadów. Elektrośmieci będą odbierane od 10.00 do 17.00 na placu koło Domu Strażaka.

7. Na tablicy ogłoszeń i na parafialnych stronach internetowych podane są osoby odpowiedzialne za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało w tym roku i osoby je wspierające. Prosimy się z tym zapoznać, żeby na czas podjąć niezbędne przygotowania.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest na stoliku pod chórem. Sklepik z pamiątkami w budynku „Pod Parnasem”, jest otwarty także w niedziele. Zapraszamy!

9. Dziękujemy rejonowi za posprzątanie kościoła, a na najbliższy tydzień zapraszamy mieszkańców z numerów od 301 do 315.

10.  Różaniec św. odśpiewają Róże:  
- 31 Pani Teresy Bulewicz    - 32 Pani Marii Herbut    - 12 Pana Henryka Zaręby

10. W minionym tygodniu odszedł do Pana śp. Tomasz WĘGRZYN.
                Wieczny odpoczynek  racz mu  dać Panie….     
               Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Początek strony

* * *