Ogłoszenia parafialne

1. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia Święta ku czci św. Stanisława Kostki na Willi. W szczególności dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie, OSP Stara Wieś, młodzieży z ruchu MAGIS, Siostrom Służebniczkom oraz wielu osobom, które na różne sposoby wspierały to spotkanie.

2. Rodziców dzieci podejmujących przygotowanie do I Komunii św. zapraszamy w czwartek o 17:00 do kaplicy domowej ojców jezuitów. Wejście przez furtę.

3. W piątek święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Imieniny obchodzą ojcowie: Michał Bogusz i Michał Szuba. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

(Ojciec proboszcz obiecuje, że w przyszłości ogłoszenia będą krótsze, ale na początku roku duszpasterskiego jest wiele spraw, o których wypada wspomnieć, więc prosimy o chwilę cierpliwości)
1. Dziś niedziela środków społecznego przekazu. Otaczamy modlitwą wszystkich pracowników mediów a zebraną tacę przeznaczamy na Diecezjalne Radio FARA.

2. Uszkodzony przez piorun krzyż przy drodze na Orzechówkę został odnowiony staraniem pana Romana Antonia i rejonu przy Skokówce. Msza dziękczynna w intencji ofiarodawców dziś o 7:30. Poświęcenie krzyża o godz. 14:00.

3. W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki. W tym dniu imieniny obchodzą: o. Stanisław Mrozek, o. Stanisław Owoc i br. Stanisław Stec. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

4. We wtorek w Centrum św. Stanisława Kostki o godz. 17:30 spotkanie młodzieży klas VII przygotowujących się do Bierzmowania. O godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży z II klasy gimnazjum. Natomiast spotkanie dla III klas gimnazjum będzie w środę o 18:45.

1. Dzisiaj przypada 23 Niedziela zwykła w ciągu roku. Na Mszy św. o godz. 10.30 Ojciec Kazimierz Faron, w obecności ks. Dziekana, obejmie dzisiaj urząd proboszcza naszej parafii. Po południu o 16.30 nieszpory i o 17.00 Msza św. wieczorna.

2. Bardzo dziękujemy za dzisiejszą tacę, która jest przeznaczona na potrzeby naszej bazyliki.

3. Msze święte z Rejonu Wieńca Dożynkowego są wywieszone na tablicy ogłoszeń. /zobacz/-->>

4. Jutro, w Centrum św. Stanisława Kostki, o godz. 17.30 spotkanie młodzieży klas VII przygotowujących się do bierzmowania, zaś o godz. 18.00, także jutro, spotkanie młodzieży z II klasy gimnazjum.

5. We wtorek zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia oraz na Eucharystię o godz. 18.30.

1. Obchodzimy dzisiaj 22 Niedzielę zwykłą w ciągu roku. Po południu o 16.30 nieszpory i wieczorna Msza św. o godz. 17.00.

2. Gorąco witamy w naszej bazylice wszystkich pielgrzymów przybyłych do tronu Starowiejskiej Matki Miłosierdzia. W sposób szczególny witamy pielgrzymów z Tyczyna, Hermanowej, Leckiej i Białej, którzy przybyli do Pani Miłosierdzia w tym roku już po raz 290! Naszym parafianom wyrażamy wdzięczność za okazaną gościnność.

3. Jutro rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. O godz. 9.00 Msza św. na rozpoczęcie.

4. We wtorek zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia oraz na Eucharystię o godz. 18.30. Po Mszy Św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej w salce koło furty.

Początek strony

Boot template designed by starawies.net