1. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek Święto NMP, Matki Kościoła – msze święte w naszej bazylice będą o 6.00, 7.30, 9.00, 14.15 i 18.00. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  2. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 16:30. W maju i w czerwcu nabożeństwa do św. Andrzeja Boboli będą w środę o godz. 17:15, a nowenna we wtorek będzie odprawiana w ramach majówki.
  3. Centrum „Pod Parnasem”, serdecznie zaprasza na lody, desery, ciasta oraz po prezenty z okazji zbliżającego się szybkimi krokami Dnia Mamy. Polecamy również wznowienie książki pt.” Pamiętnik z Lwiej Kniei”, brata zakonnego Józefa Boronia SJ pochodzącego ze Starej Wsi.
  4. W przyszłą sobotę na mszy wieczornej i podczas każdej mszy w niedzielę ministranci będą zbierać ofiary m.in. na wakacyjny wyjazd.
  5. Zostało jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę w dniach 29-30 czerwca do diecezji kieleckiej. Więcej informacji można uzyskać w Centrum „Pod Parnasem”.
  6. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *8 Pani Henryki Zaręba, *9 Pani Stanisławy Dżoń, *9 Pana Stanisława Dydka.