1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pragniemy zatrzymać się wraz ze Stowarzyszeniem „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” nad sytuacją chrześcijan na Ukrainie, którzy cierpią z powodu wojny. Św. Jan Paweł II wołał: „Nigdy więcej wojny!”. Wojna nigdy nie jest rozwiązaniem. Wielki dramat, który ma miejsce za naszą wschodnią granicą, dotyka tysięcy niewinnych i bezbronnych ludzi. Cierpienie, ogrom zniszczeń, powiększające się ubóstwo i głód powodują utratę nadziei w sercach milionów ludzi. Więcej informacji na stronie: www.pkwp.org
  2. W listopadzie różaniec za zmarłych od poniedziałku do piątku o godz. 17:15, w soboty o 17:30, a w niedziele o 16:30. W środę nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli o godz. 17:00.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po mszy świętej o godz. 12.00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Ta uroczystość jest też świętem patronalnym Akcji Katolickiej. Z tej okazji zostanie odprawiona msza św. za członków Akcji Katolickiej o godz. 17:00.
  4. Zapraszamy do sklepiku w Centrum Pod Parnasem. W ofercie m.in. lampiony adwentowe i dobre książki o tematyce religijnej.
  5. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: *13 Pani Aleksandry Boroń, * 14 Pani Zofii Zygmunt, *7 Pana Michała Bober.

W tym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p. Teresy Bulewicz i ś.p. Stanisława Bok. Wieczny odpoczynek…

INTENCJE MSZALNE NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ