1. Nabożeństwo różańcowe w poniedziałek o 17:15. Z racji uroczystości Wszystkich Świętych nie będzie we wtorek nabożeństwa do Matki Bożej. W listopadzie różaniec za zmarłych od poniedziałku dopiątku o godz. 17:15, w soboty o 17:30, a w niedziele o 16:30. W środę nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli o godz. 17:00.
  2. W uroczystość Wszystkich Świętych msze w bazylice zostaną odprawione o godzinie: 6:00, 7:30, 9:00, 10:30. Nie będzie mszy o 12:00 i 17:00.
  3. W kaplicy cmentarnej: różaniec o godz. 13:30, msza o godz. 14:00 oraz nabożeństwo wspólnoty młodzieżowej Magiso godz. 19:00.Po mszy odbędzie się procesja po cmentarzu.
  4. W Dzień Zadusznych msza św. w kaplicy cmentarnej zostanie odprawiona o godz. 7:00 rano.
  5. W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. W każdy dzień można ofiarować odpust tylko za jedną duszę. Warunki otrzymania odpustu: nawiedzić kościół lub cmentarz, być w stanie łaski uświęcającej (być wolny od grzechu ciężkiego), przyjąć w tym dniu Komunię Świętą, odmówić: Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
  6. W uroczystość Wszystkich Świętych ministranci będą zbierać na cmentarzu ofiary na fundusz ministrancki. Dziękujemy za wsparcie ministrantów.
  7. W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek wspomnienie św. Alfonsa Rodrigueza, patrona braci zakonnych. W tym dniu w sposób szczególny pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych.W środę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, a w sobotę święto Wszystkich Świętych Towarzystwa Jezusowego.
  8. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek po mszy świętej wieczornej.
  9. Najbliższy piątek jest I piątkiem miesiąca. Rano odwiedzimy chorych z komunią. Dodatkowa msza o godz. 16:30.W I sobotę miesiąca, 5 listopada, dodatkowa msza święta o godz. 8:00. Po mszy świętej wieczornej nabożeństwo modlitewne poprowadzi wspólnota Effata. Mężczyzn zapraszamy w sobotę na Męski Różaniec, który rozpocznie się mszą o godz. 8:00 w świątyni u Sióstr Służebniczek.
  10. Za tydzień różaniec święty odśpiewają Róże: * 9 Pani Stanisławy Dżoń, *10 Pani HelenySobaś, *6 Pana Tadeusza Bogackiego.