1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej. We wtorek nowenna do Matki Bożej o 17:45. W środę adoracja w kaplicy św. Andrzeja Boboli od godz. 7.30 do 17.30. W czwartek o 17:30 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia.
 2. Podczas kiermaszu Dziewczęca Służba Maryi zebrała w ostatnią sobotę i niedzielę 5851 zł. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy wsparli DSM!
 3. W tym tygodniu obchodzimy: 27 grudnia święto św. Jana (w tym dniu można przynieść wino do poświęcenia), 28 grudnia święto Świętych Młodzianków, a w sobotę, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki.
 4. 27 grudnia imieniny obchodzi o. Jan Kiełbasa. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 5. Wszystkim, którzy wsparli akcję Caritas – żywność dla potrzebujących z naszej parafii, składamy serdeczne Bóg zapłać!
 6. Msza święta na zakończenie roku zostanie odprawiona w piątek, 31 grudnia, o godz. 18:00.
 7. W sobotę, 1 stycznia, nie będzie nabożeństwa fatimskiego po mszy św. o godz. 18:00.
 8. W ostatni dzień roku, tj. w piątek, 31 grudnia 2021 r., na terenie Archidiecezji Przemyskiej,
  nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił Metropolita Przemyski, abp Adam Szal, który jednocześnie zobowiązuje korzystających z dyspensy do złożenia ofiary na misje.
 9. Kolęda w tym roku będzie od 10 do 20 stycznia 2022 roku. Każdego dnia, oprócz soboty i niedzieli, będą odprawiane msze św. o godz. 17:00 dla poszczególnego rejonu. Rozpiska rejonów znajduje się na tablicy ogłoszeń oraz przy wyjściu z kościoła.
 10. Różaniec święty odśpiewają Róże: *1 Pani Józefy Herbut, *2 Pani Marii Skarbek, *11 Pana Bolesława Wójtowicza.

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wszelkiego błogosławieństwa Bożego z okazji świąt Bożego Narodzenia.