1. Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
  2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej. W środę adoracja w kaplicy św. Andrzeja Boboli od godz. 7.30 do 17.30. W czwartek o 17.30 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia
  3. W Adwencie na nowennę do Matki Bożej zapraszamy we wtorek o godz. 17.45.
  4. W zeszłym tygodniu podczas zbiórki na pomoc Kościołowi na Wschodzie zebraliśmy 4615 zł i 20 euro. Za wszelkie ofiary składamy serdecznie Bóg zapłać.
  5. W przyszłą sobotę po Mszy Świętej wieczornej oraz w niedzielę 19 grudnia, Dziewczęca Służba Maryjna organizuje kiermasz stroików bożonarodzeniowych, z których dochód przeznaczony jest na wsparcie wspólnoty. Stroiki będzie można nabyć w przejściu do ogrodu biblijnego.
  6. W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne i świece bożonarodzeniowe.
  7. Centrum „Pod Parnasem” serdecznie zaprasza po prezenty świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz kartki, świece i piękne szopki Bożonarodzeniowe.
  8. W kościele jest wystawiony kosz na żywność dla potrzebujących z naszej parafii. Patronem akcji jest parafialny Caritas.
  9. Różaniec święty odśpiewają Róże: *23 Pani Krystyny Błahut, *24 Pani Teresy Bulewicz, *9 Pana Tadeusza Sabika.
  10. W tym tygodniu zmarli nasi parafianie: śp. Władysław Szmyd, śp. Grzegorz Piecuch, śp. Józef Boroń. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…