1. Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
 2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej. W tym dniu przypada 53. rocznica spalenia Obrazu. Msza św. wynagradzająca zostanie odprawiona o godz. 18.00.
 3. W Adwencie na nowennę do Matki Bożej zapraszamy we wtorek o godz. 17.45.
 4. W środę, 8 grudnia, uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w naszej bazylice zostaną odprawione o godzinie: 6:00, 7:30, 9:00, 14:15 i 18:00.
 5. W uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny siostry Służebniczki obchodzą swoje patronalne święto. Tego dnia o godz. 10.30, w kościele przy ich klasztorze, zostanie odprawiona Msza Święta, na którą siostry serdecznie zapraszają Parafian.
 6. W czwartek, 9 grudnia, imieniny obchodzi o. Wiesław Pawłowski. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 7. Dzisiaj w naszym kościele odbywa się zbiórka na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Za wszelkie ofiary składamy serdecznie Bóg zapłać.
 8. W przyszłą niedzielę, 12 grudnia, podczas mszy o godz. 10:30 nastąpi przyjęcie kandydatów do grona ministrantów.
 9. W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne i świece bożonarodzeniowe.
 10. Centrum „Pod Parnasem” serdecznie zaprasza po prezenty świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz kartki, świece i piękne szopki Bożonarodzeniowe.
 11. W zeszłym roku w uroczystość Niepokalanego Poczęcia została zainicjowana akcja modlitewnego Jerycha, czyli nieustannej modlitwy, w intencji naszej parafii. Za wszystkie osoby, które uczestniczą w akcji, zostanie odprawiona msza w najbliższy wtorek. Gdyby ktoś chciał dołączyć do akcji, to zapraszamy na spotkanie w kościele po mszy świętej we wtorek.
 12. Od dzisiaj w kościele zostanie wystawiony kosz na żywność dla potrzebujących z naszej parafii. Patronem akcji jest parafialny Caritas.
 13. Różaniec święty odśpiewają Róże: *21 Pani Haliny Tympalskiej, *22 Pani Weroniki Olejarskiej, *8 Pana Adama Nogaja.
 14. W tym tygodniu odeszła do Pana śp. Maria Szmyd. Wieczne odpoczywanie…