1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po mszy świętej o godz. 12.00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Ponadto wspólnota Effatha zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu na godzinę 15.30. Po każdej Mszy Świętej jest przeprowadzana zbiórka funduszy na pomoc migrantom na granicy z Białorusią.
  2. Dzisiaj imieniny obchodzi br. Janusz Ostrowski. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  3. Różaniec za zmarłych od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o 16:30.
  4. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy świętej wieczornej. W środę adoracja w kaplicy św. Andrzeja Boboli od godz. 7:30 do 17:30.
  5. W kalendarzu liturgicznym: w piątek wspominamy jezuitę św. Jana Berchmansa.
  6. W sobotę schola dziecięca z naszej parafii uczestniczyła w archidiecezjalnym konkursie piosenek i pieśni o św. Józefie „Ojcowskim Sercem” w Przemyślu. Gratulujemy grupie zajęcia II miejsca. Dziękujemy s. Agacie Krok i s. Małgorzacie Roczniak za przygotowanie dzieci a także samym dzieciom i ich rodzicom.
  7. W Centrum „Pod Parnasem” są do nabycia lampiony adwentowe.
  8. Gmina Brzozów informuje, że trwa nabór do Projektu pt. „Nie daj się pandemii” adresowany do dorosłych mieszkańców Gminy Brzozów posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub równoważne, które z różnych względów odczuwają negatywne skutki pandemii. W ramach projektu przewidziane są spotkania integracyjne, spotkania ze specjalistami, atrakcyjne warsztaty i spotkanie wigilijne. Udział jest bezpłatny. Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać do 24 listopada b.r. w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1. Należy zgłosić się z wypełnionym formularzem. Więcej informacji w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Brzozowie i na stronie internetowej Gminy Brzozów.
  9. Informujemy, że nastąpiła zmiana numeracji Róż Różańcowych. Różaniec święty odśpiewają Róże: *17 Pani Krystyny Nastał, *18 Pani Anny Data, *6 Pana Tadeusza Bogackiego.