1. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15:00. Osoby, które korzystają z transmisji Mszy św. mogą przyjąć Komunię o 16:00.
  2. W Kościele rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Możemy wspomóc dzieła Caritas, składając ofiarę do skarbonki św. Antoniego.
  3. Cicha adoracja w poniedziałek po wieczornej Eucharystii.
  4. Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia we wtorek o 18:00.
  5. Adoracja w kaplicy św. Andrzeja Boboli w środę od 7:30 do 17:30. W tym czasie będzie otwarte boczne wejście do kościoła.
  6. Osoby zmagające się z różnymi nałogami zachęcamy do złożenia przyrzeczenia abstynencji na okres kilku miesięcy z możliwością przedłużenia na cały rok. Wszyscy zapisani w Księdze Trzeźwości otrzymają pamiątkowy obrazek i będą polecani w nowennie do Matki Bożej Starowiejskiej. Przyrzeczenia przyjmowane są w kancelarii parafialnej w poniedziałki i piątki od 18:30 do 19:00 lub w środy od 8:00 do 9:00. Można też umówić się na inny termin, dzwoniąc na telefon dyżurny: 502-460-716
  7. W czerwcu będziemy obchodzić jubileusz 100-lecia poświęcenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Z tej okazji organizowane są konkursy z nagrodami dla młodzieży i dorosłych. Szczegóły na stronie internetowej ( jezuici.pl/tematy/serce-mlodych )
  8. Uczniów kończących szkołę podstawową Siostry Prezentki zachęcają do zapoznania się z ofertą edukacyjną L.O. im. Jana Pawła II w Rzeszowie ( http://www.prezentek.edu.pl/index.php )
  9. Trwa Narodowy Spis Powszechny. Warto skorzystać z aplikacji spisowej w Internecie ( https://spis.gov.pl/ )

 

W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. STANISŁAWY CZUBA oraz śp. DOROTY KUCHARSKIEJ.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie!