1. Gorzkie żale dziś o 15:45 połączone będą z nowenną do św. Józefa.
  2. Spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się w poniedziałek o godz. 19:00 w Centrum św. Stanisława Kostki.
  3. Na adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Andrzeja Boboli zapraszamy w każdą środę od godz. 7:30 do 17:30.
  4. W piątek przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze święte jak w dzień powszedni. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu imieniny obchodzi papież senior Benedykt XVI, ks. abp Józef Michalik i jezuici z naszej wspólnoty: o. Kuźniar, o. Steczek, br. Druzgała i br. Stanisławski. Pamiętajmy o nich w modlitwie!
  5. Droga Krzyżowa dla dzieci o 17:00, dla młodzieży i dorosłych – o 18:40.
  6. Eucharystia dla uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej będzie odprawiona w Brzozowie w piątek o godz. 20:00. Więcej informacji na stronach internetowych.
  7. Kiermasz stroików wielkanocnych odbędzie się w sobotę 20 marca po Mszy wieczornej i w niedzielę 21 marca po wszystkich Mszach św. Dochód będzie przeznaczony na potrzeby Dziewczęcej Służby Maryjnej i Małych Pomocników Niepokalanej. Zapraszamy do punktu informacyjnego w przejściu do Ogrodu Biblijnego.
  8. Burmistrz Brzozowa ogłasza nabór uczestników programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej”. Z pomocy asystenta mogą skorzystać zarówno dzieci jak i dorośli z orzeczeniem o niepełno­sprawności. Termin złożenia dokumentów upływa 19 marca. Liczba miejsc ograniczona.
  9. Różaniec święty odśpiewają Róże: *17 Pani Zofii Cyran, *18 Pani Heleny Dydek, *8 Pana Adama Nogaja.

Pogrzeb śp. o. JÓZEFA BARANIOKA SJ odbędzie się jutro o godz. 9:00.

Pogrzeb śp. GRZEGORZA LORENCA odbędzie się w środę o 13:00. Mszę o dar życia wiecznego dla GRZEGORZA odprawimy jeszcze dziś o 17:00 w bazylice. Różaniec w kaplicy cmentarnej będzie odmówiony dziś, w poniedziałek i wtorek o 18:00.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie!