1. W poniedziałek i wtorek o 17:00 ostatnie już spotkania kolędowe w bazylice. Parafian z numerów od 701 do 760 zapraszamy w poniedziałek; a od 761 do 822 – we wtorek. Mile widziane będą także rodziny, które nie mogły przyjść w wyznaczonym terminie. Pozostało ponad 300 broszur kolędowych. Są one dostępne przy tablicy ogłoszeń. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i wspólnie modlili się o błogosławieństwo Boże dla swoich rodzin. Bóg zapłać za ofiary składane do skarbony pod chórem i przesyłane na konto parafii!
  2. Na pomoc poszkodowanym przez trzęsienie ziemi w Chorwacji zebraliśmy 2 095 zł. Pieniądze te będą przekazane za pośrednictwem „Caritas”. W dalszym ciągu prosimy o składanie datków do skarbonki św. Antoniego. Kolejną kwotę przekażemy jezuitom chorwackim na remont uszkodzonych budynków.
  3. We wtorek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 6:00, 7:30, 9:00, 14:15,   o 17:00 Msza dla rejonu kolędowego, o 18:00 Msza nowennowa. Można przynieść gromnice do poświęcenia. Świece są do nabycia również w sklepiku „Pod Parnasem”. Taca na potrzeby sióstr klauzurowych.
  4. W środę przypada wspomnienie św. Błażeja. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo świec i modlitwa o ochronę przed chorobami gardła.
  5. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30. Po Eucharystii spotkanie Akcji Katolickiej.
  6. W pierwszy piątek dodatkowa Msza o godz. 16:30. Spowiadamy przez pół godziny przed każdą Mszą św. Rano odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Z okazji liturgicznego wspomnienia św. Agaty po Mszy wieczornej będzie błogosławieństwo chleba, wody i soli. Pamiętajmy w modlitwie o Siostrze Katechetce w dniu jej imienin.
  7. Nabożeństwo fatimskie w sobotę po wieczornej Eucharystii.
  8. Rozpoczęto konserwację i polerowanie posadzki w bazylice. Przy tej okazji apelujemy, by zawsze zabezpieczać świece przed skapywaniem wosku i nigdy nie przychodzić do kościoła z gumą do żucia.
  9. Wypełniając deklaracje podatkowe, można pomóc dzieciom z naszej parafii. Więcej informacji na stoliku pod chórem.
  10. Różaniec święty odśpiewają Róże: *33 Pani Heleny Śnieżek, *6 Pani Józefy Herbut, *20 Pana Gołębia.