1. Zgodnie z zaleceniami Księdza Arcybiskupa zamiast kolędy w domach parafian odbywają się spotkania kolędowe w bazylice. Dla poszczególnych rejonów odprawiana jest Msza św. o godz. 17:00. W poniedziałek zapraszamy mieszkańców numerów od 101 do 150, we wtorek do numeru 200, w środę do numeru 250, w czwartek do numeru 300, w piątek do numeru 350 i w sobotę do numeru 400. Prosimy o  przyniesienie wody do poświęcenia i pokropienia mieszkań. Zachęcamy, by włączać się w liturgię przez wspólny śpiew, posługę przy ołtarzu, przygotowanie pierwszego czytania i modlitwy wiernych.
  2. W razie trudności zamiast w wyznaczonym terminie, można przyjść w dowolnym innym terminie. W tym roku nie będzie tacy kolędowej, natomiast w dalszym ciągu prosimy o składanie ofiar do skarbony pod chórem na pokrycie kosztów renowacji kaplicy św. Andrzeja Boboli.
  3. W poniedziałek o 18:30 adorację Najśw. Sakramentu poprowadzi wspólnota Effatha.
  4. Zbliża się Święto Babci i Dziadka. Przy tej okazji zapraszamy do sklepiku „Pod Parnasem” po wiele ciekawych i niespotykanych upominków oraz duży wybór wartościowych książek.
  5. Różaniec święty odśpiewają Róże: *29 Pani Weroniki Olejarskiej, *30 Pani Krystyny Błahut, *18 Pana Bolesława Wójtowicza.