1. Od czterech lat w kolejnych parafiach naszej diecezji prowadzone są całodzienne adoracje Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. W Starej Wsi taka adoracja odbędzie się w najbliższy wtorek od 7:30 do 18:00. Do południa będzie to adoracja w milczeniu. Natomiast od godziny 14:00 możliwe jest prowadzenie modlitwy przez poszczególne grupy. Chętni do podjęcia adoracji proszeni są o zgłoszenie w zakrystii lub przez telefon do ojca proboszcza.
  2. Dziś po godz. 14:00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  3. Cicha adoracja w poniedziałek po wieczornej Eucharystii.
  4. Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia we wtorek o 18:00.
  5. By zdążyć przed tak zwaną „godziną policyjną”, Eucharystia na zakończenie roku będzie odprawiona w czwartek o 17:00. Będzie to także Msza dziękczynna za wszystkich dobroczyńców, którzy wspierali renowację kaplicy św. Andrzeja Boboli. Nie będzie Eucharystii o 18:00.
  6. W pierwszy piątek stycznia obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek nabożeństw niedzielny. Możliwość spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św. Przypominamy, że istotą pierwszych piątków miesiąca jest przyjęcie Komunii św. w duchu wynagrodzenia za grzechy własne i całego świata. Spowiedź nie jest wymagana, jeśli jesteśmy w stanie łaski uświęcającej.
  7. Nabożeństwo fatimskie w sobotę po wieczornej Eucharystii.