1. Dziś o godz. 18:00 zapraszamy na koncert muzyki polskiej. Wystąpią nauczyciele Szkoły Muzycznej w Starej Wsi: Jakub Pięta (fortepian) i Paweł Dubiel (skrzypce).
 2. Cicha adoracja Najśw. Sakramentu w poniedziałek o 18:30.
 3. We wtorek wspominamy w liturgii Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu imieniny obchodzą nasi współbracia: o. Michał Bogusz i o. Michał Szuba.
 4. Intencje na przyszły rok kalendarzowy można zamawiać w zakrystii od czwartku.
 5. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy od czwartku o godz. 17:15. Przypominamy, że za wspólne odmówienie różańca można uzyskać odpust zupełny.
 6. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek po wieczornej Eucharystii.
 7. W pierwszy piątek dodatkowa Msza o 16:30. Możliwość spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św. Rano odwiedzimy chorych.
 8. Ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie w sobotę zaraz po wieczornej Eucharystii. Wyjątkowo w tym dniu nie będzie różańca przed Eucharystią.
 9. Osobom z numerów 116, 220, 273, 287, 474 dziękujemy za pracę w   bazylice. Wszystkich parafian, którzy jeszcze w tym roku nie sprzątali i  nie płacili za sprzątanie, prosimy o pomoc w porządkowaniu cmentarza w sobotę 3 października. Warto przynieść ze sobą rękawice, miotły i motyki. W razie deszczu sprzątanie cmentarza będzie przesunięte na kolejną sobotę.
 10. Bóg zapłać za ofiary przesyłane na nasze konto i składane w skarbonie pod chórem. Prace w kaplicy św. Andrzeja Boboli potrwają do Bożego Narodzenia.
 11. Różaniec odśpiewają Róże: *20 Pani Zofii Zygmunt, *21 Pani Anny Żmuda, *12 Pana Henryka Zaręby.
 12. Różaniec lekarstwem dla uleczenia ran zadanych Kościołowi – to hasło Pielgrzymki Róż Żywego Różańca, która rozpocznie się w sobotę 10. października o godz. 9:30. W tym roku pielgrzymi zostali podzieleni na mniejsze grupy i spotkają się w różnych sanktuariach. Do  naszej bazyliki zaproszone są Róże z dekanatu brzozowskiego i domaradzkiego.