1. Koncert zespołu duszpasterstwa młodzieżowego MAGIS odbędzie się w bazylice dziś o godz. 16:15. Serdecznie zapraszamy!
  2. Jutro Święto Podwyższenia Krzyża. Adoracja w milczeniu po Mszy wieczornej.
  3. Spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 14 września o godz. 18:00 w Centrum św. Stanisława Kostki.
  4. Muzeum Regionalne w Brzozowie zaprasza na spotkanie z bratem Józefem Stanisławskim SJ, redaktorem publikacji „Ty się przyczyń za nami. Cuda  i  łaski otrzymane za wstawiennictwem Starowiejskiej Matki Miłosierdzia”. Spotkanie odbędzie się w środę 16 września o 18:30 w sali kinowej Brzozowskiego Domu Kultury (wstęp wolny). Książkę można kupić w Centrum „Pod Parnasem”.
  5. W piątek w liturgii wspominamy św. Stanisława Kostkę – patrona młodzieży.
  6. Chłopaków z 3 klasy podstawówki i starszych zapraszamy do Liturgicznej Służby Ołtarza. Najbliższe spotkanie ministrantów i kandydatów będzie w sobotę 19 września o godz. 9:00 w C.S.K.
  7. Wszystkie osoby, które deklarowały pomoc w sprzątaniu kościoła zapraszamy do udziału w akcji sprzątania cmentarza w najbliższą sobotę od 8:00 do 10:00. Dla osób, które nie mogą przyjść w tę sobotę, będzie jeszcze dodatkowa akcja w sobotę 3 października. W miarę możliwości prosimy o przyniesienie własnych rękawic i narzędzi. W razie deszczu sprzątanie cmentarza będzie przesunięte na kolejną sobotę. Potrzebnych jest także 6 osób do sprzątania bazyliki w sobotę 26 września – chętnych prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii.
  8. Przy tej okazji dziękujemy pomagającym w przygotowaniach do sierpniowego odpustu. Do sprzątania zgłosiły się wtedy osoby z numerów: 101, 234, 284, 408 i 749.
  9. Różaniec odśpiewają Róże: *16 Pani Heleny Sobaś, *17 Pani Zofii Cyran, *9 Pana Tadeusza Bogackiego.
  10. Urząd Miejski w Brzozowie przypomina, że we wtorek mija termin składania wniosków o pomoc socjalną w formie stypendium szkolnego.
  11. Zebranie wiejskie w sprawie przyznania środków z funduszu sołeckiego odbędzie się w niedzielę 20 września o 10:00 w Domu Strażaka.